خرید آنلاین مونوپروپیلن گلیکول LRG

شرح

چرا مونوپروپیلن گلیکول (مصرف آزمایشگاهی) را به صورت آنلاین از تامین کنندگان شیمیایی ایران، phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید؟

phosphoric-acid.ir مونوپروپیلن گلیکول را برای استفاده آزمایشگاهی در ظروف 2.5 و 25 لیتری و همچنین درام های 200 لیتری و 1000 لیتر IBC عرضه می کند. با برخی از گزینه ها، تخفیف برای سفارشات عمده در دسترس است. ما همچنین برچسب های سفارشی و اندازه های بسته بندی خاص را متناسب با نیازهای شما ارائه می دهیم.

روش ساخت

برای استفاده در آزمایشگاه، مونوپروپیلن گلیکول باید از پروپیلن اکسید سنتز شود. این فرآیند می تواند شامل دماهای بالا (200-220 درجه سانتیگراد) برای هدایت واکنش یا استفاده از کاتالیزور در دماهای پایین تر (150-180 درجه سانتیگراد) باشد.

این واکنش تنها حدود 20 درصد پروپیلن گلیکول، با ترکیبات دیگر از جمله دی پروپیلن گلیکول (حدود 2 درصد) و مقادیر کمی از پلی پروپیلن گلیکول های مختلف دیگر تولید می کند. این بدان معناست که روش های تصفیه بیشتر برای به دست آوردن محصولی که حداقل 99.5٪ است ضروری است.

مسائل ایمنی مونوپروپیلن گلیکول (مصرف آزمایشگاهی)

سمیت مرتبط با این ترکیب معمولاً بسیار کم است، اگر مصرف مقادیر زیاد آن مضر باشد. دلیل آن این است که پروپیلن گلیکول در بدن متابولیزه می شود و بیشتر به اسید استیک و اسید لاکتیک تبدیل می شود که هر دو جزء طبیعی متابولیسم هستند. این ترکیب همچنین برای پوست و چشم غیر تحریک کننده است، اگرچه مواردی از ورم ملتحمه گزارش شده است. علاوه بر این، هیچ مدرکی برای حمایت از تأثیر سرطان زا وجود ندارد.

جالب توجه است، علیرغم سمیت کم، قرار گرفتن طولانی مدت در معرض سطوح پایین این ترکیب با افزایش خطر بیماری های تنفسی و آلرژی در کودکان، از جمله تب یونجه و اگزما همراه بود. محققان شرکت‌کننده در این مطالعه قرار گرفتن در معرض استفاده از رنگ‌های مبتنی بر آب و برخی محصولات پاک‌کننده را که هر دو حاوی پروپیلن گلیکول هستند، پیشنهاد کردند.

کارکنان پشتیبانی

در phosphoric-acid.ir، ما طیف گسترده ای از مواد شیمیایی از جمله مونوپروپیلن گلیکول را برای استفاده آزمایشگاهی و همچنین محصولات سفارشی عرضه می کنیم. هدف ما عرضه سریع و کارآمد مشتریان است و همه اعضای کارکنان ما در این تعهد شریک هستند. به سادگی برای یک نقل قول یا سوال فنی با ما تماس بگیرید و یکی از اعضای تیم خدمات مشتری ما خوشحال خواهد شد که به شما کمک کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *