خرید آنلاین نیترات نقره 0.1M (0.1N).

شرح

به دنبال راه حل های نیترات نقره 0.1M هستید؟

  • ما نیترات نقره 0.1M را در ظروف 2.5 لیتری با تخفیف برای سفارشات عمده عرضه می کنیم.
  • ما همچنین نیترات نقره را به صورت جامد و همچنین محلول های 0.01M و 0.02M عرضه می کنیم.
  • MSDS برای دانلود از وب سایت ما در دسترس است
  • علاوه بر این، ما گزینه های بیشتری را با تمام محصولاتمان ارائه می دهیم، مانند اندازه های بسته بندی خاص و ترکیب سفارشی

آیا نیترات نقره ایمن است؟

نیترات نقره چندین کاربرد پزشکی دارد، اما همگی با غلظت بسیار کم، زیرا این ترکیب می تواند در غلظت های بالا بسیار سمی باشد. قرار گرفتن در معرض کوتاه مدت می تواند منجر به لکه های تیره روی پوست شود که پس از قرار گرفتن در معرض طولانی مدت می تواند باعث سوختگی شود. نیترات نقره نیز برای چشم ها محرک است و ممکن است باعث آسیب دائمی شود.

اگر نیترات نقره استنشاق یا بلعیده شود، ممکن است وضعیتی به نام آرژیری ایجاد شود. این وضعیت با لکه های آبی-سیاه روی پوست و اندام های داخلی مشخص می شود. با این حال، به نظر نمی رسد که این باعث اختلال در عملکرد اندام های آسیب دیده شود. علائم دیگر عبارتند از برونشیت و مشکلات تنفسی و حتی مرگ پس از قرار گرفتن در معرض مقادیر زیاد. برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض، کارکنان باید لباس‌ها و دستکش‌های محافظ و حتی یک دستگاه تنفسی مستقل بپوشند، اگر در منطقه‌ای با تهویه ضعیف کار می‌کنند.

نیترات نقره قابل اشتعال نیست، اما اگر مقادیر زیادی در آتش سوزی دخیل باشد ممکن است باعث انفجار شود. علاوه بر این، این ترکیب در صورت مخلوط شدن با آمونیاک، گوگرد و الکل قادر به تولید ترکیبات انفجاری است. در صورت آتش سوزی هرگز از مواد شیمیایی خشک CO استفاده نکنید2 یا کپسول های آتش نشانی هالون، اما به سادگی منطقه را از دورترین فاصله ممکن سیل کنید.

از نظر نگهداری، این ترکیب باید در مکانی تاریک و خنک، دور از هرگونه منبع اشتعال نگهداری شود. همچنین به عنوان یک اکسید کننده باید دور از مواد قابل احتراق و ترکیبات ناسازگار از جمله آرسنیت ها، برومیدها، کربنات ها، یدیدها، فسفات ها، کلریدها و غیره نگهداری شود. در صورت ریزش نیترات نقره با ماسه یا ورمیکولیت قابل جذب است. برای نشت های بزرگ، می توان محلول سولفید را اضافه کرد و سپس با بی کربنات سدیم یا فقط آهک خنثی کرد.

سرمایه گذار تایید شده در افراد

phosphoric-acid.ir دارای گواهینامه “سرمایه گذار در افراد” است و تمام مواد شیمیایی را مطابق با سیستم مدیریت کیفیت ISO9000 ما تولید می کند. در 40 سال گذشته، ما شهرت غبطه‌انگیزی برای محصولات با کیفیت بالا و خدمات عالی به مشتریان ایجاد کرده‌ایم.

فایل های MSDS

فایل های زیر برای دانلود موجود است:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *