خرید آنلاین نیتریک اسید تک

شرح

به دنبال اسید نیتریک برای استفاده عمومی هستید؟

  • ما اسید نیتریک را برای استفاده عمومی در ظروف 2.5 و 25 لیتری عرضه می کنیم، با تخفیف برای سفارشات عمده
  • ما همچنین طیف گسترده ای از گزینه ها را با تمام محصولات خود از جمله بسته بندی سفارشی و درجه های مختلف ارائه می دهیم
  • برای اطلاعات بیشتر کافیست با ما تماس بگیرید

انواع واکنش های مربوط به اسید نیتریک

اسید نیتریک می تواند در چندین نوع واکنش دخیل باشد:

  • واکنش اسید-باز: اسید نیتریک به عنوان یک اسید قوی در حضور یک باز به راحتی واکنش نشان می دهد. ثابت تفکیک معمولاً کمتر از 1- در نظر گرفته می شود، به این معنی که این ترکیب به طور کامل در آب تجزیه می شود، مگر اینکه در حضور اسید قوی تری مانند اسید سولفوریک باشد. از آنجایی که اسید نیتریک می تواند هم خاصیت اسیدی و هم خاصیت بازی داشته باشد، اسید نیتریک نیز می تواند تحت اتوپروتولیز قرار گیرد و NO تولید کند.2 و نه3– در محلول های آبی
  • واکنش با فلزات: اسید نیتریک می تواند با اکثر فلزات واکنش دهد، اما نتیجه کلی به غلظت و ماهیت فلز بستگی دارد. به طور معمول، اسید نیتریک مانند یک اسید رفتار می کند و H را آزاد می کند2، نمک نیترات مربوطه را تشکیل می دهد. برخی از فلزات گرانبها، از جمله پلاتین و طلا، با اسید نیتریک واکنش نمی دهند، اما فلزات نجیب کمتر (مانند نقره و مس) می توانند توسط آن اکسید شوند. در نتیجه، این ترکیب معمولاً در جواهرات استفاده می شود تا طلای کم کیفیت را با ناخالصی های فراوان شناسایی کند.
  • واکنش با غیر فلزات: به عنوان یک عامل اکسید کننده قوی، اسید نیتریک می تواند نسبتاً شدید با غیر فلزات واکنش نشان دهد. در واقع، واکنش های نیتراسیون شامل ترکیبات آلی رایج ترین روش برای ساخت بسیاری از انواع مواد منفجره، از جمله TNT و نیترو گلیسیرین است. این می تواند یک روش پیچیده باشد، زیرا برخی از محصولات جانبی واکنش ها می توانند بسیار ناپایدار باشند و باید با دقت حذف شوند.

بیش از 40 سال تجربه

ما phosphoric-acid.ir را بیش از 40 سال پیش راه اندازی کردیم، و در این مدت به عنوان یک تولید کننده مواد شیمیایی، شهرت رشک برانگیزی برای محصولات با کیفیت بالا و خدمات عالی به مشتریان ایجاد کرده ایم. ما طیف گسترده ای از محصولات را ارائه می دهیم، از مواد شیمیایی دارویی گرفته تا راه حل های سفارشی، به ذکر چند مورد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *