خرید آنلاین هیدروکلریک اسید تک

شرح

چرا اسید کلریدریک (مصرف عمومی) را به صورت آنلاین از phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید؟

phosphoric-acid.ir اسید هیدروکلریک را برای استفاده عمومی در ظروف 2.5 و 25 لیتری و همچنین 1000 لیتر IBC عرضه می کند. برای سفارش های عمده بالای 4 عدد تخفیف داده می شود. ما همچنین گزینه های بیشتری مانند ترکیب سفارشی و اندازه های بسته خاص را ارائه می دهیم. برای جزئیات بیشتر یا مشاوره فنی رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.

تاریخچه اسید کلریدریک

اولین اشاره به اسید هیدروکلریک از 13 آمده استهفتم قرن، در آثاری که استفاده از آب رگیا را به عنوان مخلوطی از اسید نیتریک و هیدروکلریک توصیف می کند. این محلول با مخلوط کردن سال آمونیاک در اسید نیتریک تهیه شد.

با این حال، محلول خالص اسید کلریدریک تا سال 15 در دسترس نبودهفتم یا 16هفتم قرن، اما مورخان نمی توانند توافق کنند که اولین بار چه کسی آن را کشف کرد. برخی می گویند لیباوس بود، با حرارت دادن نمک. در حالی که دیگران معتقدند این راهب بندیکتین ریحان ولنتاین با مخلوط کردن نمک و ویتریول است.

در طول قرن های بعد، شیمیدانان زیادی شروع به استفاده از این اسید در کار خود کردند، از جمله شیمیدان انگلیسی Joseph Priestly که در سال 1772 هیدروژن کلرید خالص را تهیه کرد و همچنین هامفری دیوی که در نهایت ترکیب شیمیایی آن را در سال 1808 اثبات کرد.

تولید اسید هیدروکلریک در مقیاس بزرگ

در طول انقلاب صنعتی، تولید هیدروکلراید به مقیاس بزرگی رسید. این از فرآیندی برای تولید کربنات سدیم (NaCO3، خاکستر سودا) که شامل نمک معمولی مخلوط با اسید سولفوریک، سنگ آهک و زغال سنگ بود، به دست آمد.

این واکنش گازهای کلرید هیدروژن را به عنوان یک محصول جانبی آزاد کرد که به سادگی به جو ریخته شد.

با این حال، نگرانی های زیست محیطی منجر به قانون جدیدی شد که در سال 1863 نوشته شد و همه کارخانه های تولیدی را مجبور کرد که این محصول جانبی را در آب جذب کنند و مقادیر بی سابقه ای از اسید هیدروکلریک تولید کنند.

این فرآیند در نهایت با روش بدون اسید هیدروکلریک جایگزین شد، اما در این بین، این ترکیب به یک ماده شیمیایی حیاتی در بسیاری از صنایع مختلف تبدیل شده بود و به تولید در مقادیر زیاد ادامه می‌داد.

مشتری دائمی؟

آیا مشتری دائمی هستید؟ اگر چنین است، آیا می خواهید برای سهولت در سفارشات بعدی خود یک حساب اعتباری نزد ما باز کنید؟ می توانید با تیم فروش ما تماس بگیرید و آنها به شما در تهیه این راه اندازی کمک خواهند کرد. شما می توانید این کار را با ارسال درخواست آنلاین یا تماس با شماره 0800 990 3258 انجام دهید. لطفاً توجه داشته باشید که ما فقط می توانیم مشاغل ثبت شده در ایران را ارائه دهیم.

فایل های MSDS

فایل های زیر برای دانلود موجود است:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *