خرید آنلاین پولکی هیدروکسید پتاسیم

شرح

چرا باید فلیک هیدروکسید پتاسیم را از phosphoric-acid.ir خریداری کنید؟

  • ما فلیک هیدروکسید پتاسیم را در کیسه های 25 کیلوگرمی با تخفیف برای سفارشات عمده بیش از 4 کالا عرضه می کنیم.
  • MSDS همچنین برای دانلود از وب سایت ما موجود است
  • ما بسیاری از گزینه‌های دیگر را با همه محصولات خود، از ترکیب سفارشی گرفته تا اندازه‌های بسته خاص، ارائه می‌کنیم

آیا هیدروکسید پتاسیم خطرناک است؟

در یک کلام بله! در تماس با پوست باعث قرمزی و درد یا حتی سوختگی و تاول های جدی پوستی می شود و در صورت تماس با چشم ممکن است باعث تاری دید شود. در صورت استنشاق یا بلع، کارکنان ممکن است دچار سرفه و گلودرد و همچنین تنگی نفس و درد شکم شوند. اگر به موقع درمان نشود، ممکن است کشنده باشد.

کمک های اولیه در صورت قرار گرفتن در معرض

در صورت تماس با پوست و چشم، حداقل 15 دقیقه با مقدار زیادی آب بشویید. در صورت لزوم پوست آلوده را بردارید. در صورت بلعیده شدن، استفراغ ایجاد نکنید بلکه فوراً به دنبال کمک پزشکی باشید.

نگهداری و نگهداری فلیک هیدروکسید پتاسیم

این ترکیب باید در مکانی خشک و دارای تهویه مناسب، جدا از اسیدها و فلزات قوی و دور از منابع آب و فاضلاب نگهداری شود. ظروف باید به وضوح با نام شیمیایی و همچنین علائم سمی و خورنده برچسب گذاری شوند.

غیر قابل احتراق است، اما در صورت آتش سوزی ممکن است بخارهای سمی آزاد کند. این محصولات فرعی تجزیه ممکن است خود مواد قابل احتراق از جمله چوب، کاغذ و لباس را مشتعل کنند. علاوه بر این، تماس با فلزات ممکن است گاز هیدروژن قابل اشتعال ایجاد کند و به طور بالقوه ظروف در هنگام گرم شدن می توانند منفجر شوند.

کارکنانی که با این ماده شیمیایی کار می کنند باید آموزش ببینند و همیشه لباس محافظ بپوشند تا از قرار گرفتن در معرض تصادفی جلوگیری کنند. علاوه بر دستکش‌ها و عینک‌های معمولی، اگر کارکنان نیاز به قرار گرفتن در معرض گرد و غبار یا غبار باشند، باید از دستگاه تنفسی استفاده شود.

بیش از 40 سال تجربه

ما بیش از 40 سال است که به عنوان یک تولید کننده مواد شیمیایی در بازار تاسیس شده ایم و در طول این مدت شهرت رشک برانگیزی برای محصولات با کیفیت بالا و خدمات عالی به مشتریان ایجاد کرده ایم. ما طیف گسترده ای از محصولات، از کیت های تست تخصصی گرفته تا بافرها و پتروشیمی ها، و همچنین راه حل های سفارشی را ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *