خرید آنلاین ضد یخ آماده برای استفاده

شرح

چرا ضد یخ آماده برای استفاده را از phosphoric-acid.ir بخریم؟

ما می توانیم ضدیخ آماده مصرف را در ظروف 5 لیتری و 25 لیتری، درام های 200 لیتری و IBC 1000 لیتری با تخفیف عمده برای خریدهای بیش از 4 سفارش در برخی از گزینه ها عرضه کنیم. phosphoric-acid.ir دارای طیف گسترده ای از محصولات ضد یخ، از جمله نه تنها فرمولاسیون آماده استفاده، بلکه گزینه های ضد یخ قرمز و غیر سمی است. برای یک پیشنهاد یا سوال فنی با ما تماس بگیرید.

اول ایمنی!

برخی از مواد موجود در ضد یخ در صورت بلعیدن می توانند بسیار خطرناک باشند. توصیه می شود همیشه در مکانی با تهویه مناسب کار کنید و هنگام کار با این محصول از لباس های محافظ مناسب استفاده کنید. این ممکن است شامل، به عنوان مثال، لباس، چکمه ایمنی، عینک ایمنی و دستکش محافظ باشد.

به دلیل طعم و بوی شیرین، بسیار مهم است که همیشه از کودکان و حیوانات خانگی دور نگه داشته شود، زیرا ممکن است به طور تصادفی این محصول را بنوشند. برای پیچیده تر کردن این موضوع، تشخیص بلع تصادفی آن دشوار است، زیرا علائم – اسهال شدید و استفراغ – به راحتی با سایر بیماری ها اشتباه گرفته می شوند.

مغز، قلب، ریه‌ها و کلیه‌ها ممکن است تحت تأثیر قرار گیرند و اگر بلع به‌موقع درمان نشود ممکن است باعث آسیب دائمی یا حتی مرگ شود. برای جلوگیری از این مشکل، برخی از فرمول‌ها حاوی دناتونیوم هستند که ترکیبی بسیار تلخ است تا از مصرف آن جلوگیری شود. علاوه بر این، این محصول باید تا حد امکان بازیافت شود و صرفاً در زهکش ریخته نشود.

اگر می خواهید از این مشکلات جلوگیری کنید، phosphoric-acid.ir ضد یخ غیر سمی نیز ارائه می دهد. در فرمولاسیون این محصولات از مواد شیمیایی جایگزین استفاده شده است که اثر ضد یخ یکسانی دارند اما در صورت مصرف سمی نیستند.

بیش از 40 سال تجربه

با بیش از 40 سال تجربه، phosphoric-acid.ir برای خدمات عالی به مشتریان و محصولات با کیفیت بالا شهرت رشک‌آوری به دست آورده است. تمام محصولات ما با ضمانت 100٪ کیفیت ارائه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت ارسال می شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *