خرید آنلاین Cyclohexanone LRG | تامین کنندگان مواد شیمیایی ایران

شرح

چرا سیکلوهگزانون (مصرف آزمایشگاهی) را به صورت آنلاین از تامین کننده مواد شیمیایی ایران، phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید؟

phosphoric-acid.ir سیکلوهگزانون را برای مصارف آزمایشگاهی در ظروف 2.5 لیتری با تخفیف برای سفارش های بیش از 4 مورد عرضه می کند. این محصول با حداقل درجه خلوص 99٪ و کمتر از 0.2٪ آب فروخته می شود (اطلاعات بیشتر را می توانید در برگه مشخصات محصول فروش که برای دانلود از وب سایت ما در دسترس است، مشاهده کنید). تمامی محصولات ما با 100% ضمانت کیفیت عرضه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت پس از خرید ارسال می شوند.

موارد استفاده و ساخت سیکلوهگزانون

متداول ترین روش تولید شامل اکسیداسیون سیکلوهگزان (C6H12) در حضور کبالت به عنوان کاتالیزور است. این واکنش را می توان طوری تنظیم کرد که سیکلوهگزانول نیز تولید کند و این مخلوط – به نام روغن کتون الکل – پایه ای برای تولید اسید آدیپیک است.

C6H12 O2 –> (CH2)5CO H2O

روش دیگر، سیکلوهگزانون را می توان با هیدروژناسیون جزئی فنل (C6H5OH) سنتز کرد و مشابه فرآیند قبلی، همچنین می توان از آن برای تولید سیکلوهگزانول استفاده کرد.

C6H5OH 2 H2 –> (CH2)5CO

در مقیاس کوچک آزمایشگاهی، سیکلوهگزانون را می توان از طریق اکسیداسیون سیکلوهگزانول در حضور تری اکسید کروم یا هیپوکلریت سدیم سنتز کرد، اما این روش ها در مقیاس بزرگ از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیستند.

همانطور که قبلا ذکر شد، مهمترین کاربرد سیکلوهگزانون در تولید اسید آدیپیک است، یک پیش ماده مهم که متعاقباً برای تولید نایلون از طریق اکسیداسیون با اسید نیتریک استفاده می شود. در واقع، حدود نیمی از تولید جهان در این روش استفاده می شود، در حالی که مابقی برای سنتز اکسیم، پیش ساز دوم نیز در تولید نایلون استفاده می شود. در این حالت اکسیم با استفاده از اسید سولفوریک به عنوان کاتالیزور به کاپرولاکتام تبدیل می شود. کاربردهای طاقچه کوچک شامل حلال یا در واکنش های اکسیداسیون است.

سرمایه گذاران در مردم

phosphoric-acid.ir یک واجد شرایط است سرمایه گذار در مردم و دارای چندین استاندارد بین المللی شناخته شده کیفیت و محیط زیست، از جمله سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 و سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001:2004 است. ممیزی های منظم تضمین می کند که ما به شدت به این الزامات سختگیرانه پایبند هستیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ما، از جمله راه حل های سفارشی، به سادگی برای مشاوره فنی رایگان با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *