خرید آنلاین EDTA 0.1M | تامین کنندگان و تولید کنندگان مواد شیمیایی ایران

شرح

چرا EDTA 0.1M را به صورت آنلاین از تامین کنندگان شیمیایی ایران، phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید؟

ما EDTA 0.1M را در ظروف 2.5 لیتری با تخفیف برای سفارش های بیش از 4 مورد عرضه می کنیم. علاوه بر این، گزینه‌های بیشتری مانند بسته‌بندی‌های خاص یا برچسب‌گذاری شخصی‌شده را نیز ارائه می‌دهیم. برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره فنی رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.

کاربردهای پزشکی و تحقیقاتی برای EDTA

این ترکیب نه تنها در بسیاری از کاربردهای صنعتی مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، بلکه یک عنصر حیاتی در چندین کاربرد پزشکی و تحقیقاتی است، از جمله:

  • به صورت داخل وریدی برای درمان مسمومیت با یون های سمی مانند سرب، جیوه، کروم، روی، نیکل، کبالت، آرسنیک و تالیم استفاده می شود. با بهره گیری از خواص کیلیت EDTA، هدف از درمان این است که هر یون سمی موجود در بدن را کاملا غیر فعال و در نتیجه بی ضرر کند. در نهایت مجتمع [toxic ion:EDTA] می تواند به طور ایمن از طریق ادرار دفع شود
  • با پیروی از همان اصل، EDTA همچنین زمانی که دیگوکسین – دارویی که برای برخی از بیماری های قلبی عروقی استفاده می شود – بیش از حد استفاده می شود، استفاده می شود. در این حالت EDTA قادر است یون های استفاده نشده را در گردش خون به دام بیندازد
  • در آزمایشگاه، زمانی که غیرفعال کردن آنزیم‌های وابسته به فلز خاص ضروری است، از توانایی‌های جداسازی EDTA در چندین سنجش زیست‌شناسی مولکولی استفاده می‌شود. همچنین در روش‌های کشت سلولی برای جلوگیری از تجمع سلول‌ها در حالت تعلیق یا حذف سلول‌های رشد یافته در پتری دیش قبل از تجزیه و تحلیل استفاده می‌شود.
  • EDTA همچنین یک عنصر با ارزش در تجزیه و تحلیل سختی آب برای کلات کردن فلزات است که در غیر این صورت ممکن است با نتایج تداخل داشته باشد.

قول کیفیت ما

تمامی محصولات ما با ضمانت 100% کیفیت عرضه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت پس از خرید ارسال می شوند. یکی از اعضای تیم خدمات مشتری ما خوشحال خواهد شد که قبل، در حین و بعد از سفارش به شما کمک کند تا اطمینان حاصل شود که محصول ما با انتظارات شما مطابقت دارد. ما طیف گسترده ای از محصولات، از کیت های تست تخصصی و مواد شیمیایی درجه دارویی گرفته تا عوامل بافر و محلول های سفارشی داریم.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *