خرید آنلاین Propan-2-ol /پروپان

شرح

آیا به دنبال ایزوپروپانول برای استفاده عمومی هستید؟

  • ما ایزوپروپانول را برای استفاده عمومی در ظروف 2.5 لیتری و 25 لیتری و همچنین درام های 200 لیتری و 1000 لیتری IBC عرضه می کنیم.
  • برای سفارش عمده بیش از 4 کالا تخفیف در نظر گرفته شده است
  • ما همچنین ایزوپروپانول را برای استفاده های تحلیلی و آزمایشگاهی عرضه می کنیم
  • MSDS برای دانلود از وب سایت ما در دسترس است

رایج ترین موارد استفاده از ایزوپروپانول چیست؟

اکثریت قریب به اتفاق ایزوپروپانول تولید شده در کاربردهای صنعتی استفاده می شود، اما برخی از مصارف خانگی در مقیاس کوچک نیز برای این ترکیب وجود دارد، به ویژه در لوازم آرایشی و بهداشتی شخصی و همچنین مصارف دارویی و پزشکی به دلیل سمیت کم آن در مقایسه با محصولات جایگزین.

  • حلال: ایزوپروپانول قادر است چندین ترکیب غیر قطبی را حل کند. علاوه بر این، از آنجایی که به سرعت تبخیر می شود و عملاً هیچ اثری از خود باقی نمی گذارد، به عنوان یک مایع پاک کننده در الکترونیک بسیار محبوب است. در این مورد، می توان از آن برای تمیز کردن درایوهای فلاپی تا لیزر در درایوهای دیسک نوری استفاده کرد. همچنین کاربردهای بی شماری در سراسر خانه پیدا می کند، از پاک کردن لکه های چسب گرفته تا صیقل دادن صفحات وینیل قدیمی.
  • حد واسط: این ترکیب در انواع مختلفی از واکنش ها از جمله استریفیکاسیون به ایزوپروپیل استات و تولید ایزوپروپیل گزانتات سدیم پس از واکنش با هیدروکسید سدیم و دی سولفید کربن استفاده می شود. ایزوپروپانول همچنین می تواند با آلومینیوم و تتراکلرید تیتانیوم واکنش داده و ایزوپروپاکسیدهای آلومینیوم و تیتانیوم تولید کند. ایزوپروپانول همچنین می تواند به عنوان یک اهدا کننده دی هیدروژن در هیدروژناسیون انتقال استفاده شود.
  • پزشکی: محلول 60 تا 70 درصد معمولاً به عنوان ضدعفونی کننده یا ضدعفونی کننده دست استفاده می شود. تا حدودی بر خلاف شهود، اما یک محلول خالص به اندازه ای که مقدار معینی از آب برای باز کردن غشای منافذ باکتری و اجازه ورود ایزوپروپانول به سلول ضروری است، موثر نخواهد بود.
  • مواد افزودنی سوخت: از این ترکیب برای “خشک کردن” آب موجود در سوخت نیز استفاده می شود. آب به خصوص در دماهای سرد می تواند بسیار مضر باشد زیرا از سوخت جدا می شود و در لوله ها یخ می زند و عواقب مخربی دارد. ایزوپروپانول قادر است آب را به شکل محلول حفظ کند و خطر آن را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.
  • آزمایشگاه: ایزوپروپانول به عنوان جایگزین ایمن تری برای فرمالدئید به عنوان محلول نگهدارنده استفاده می شود. به طور معمول، 70-90٪ محلول برای این کاربرد استفاده می شود. از این ترکیب برای استخراج DNA نیز استفاده می شود. از آنجایی که DNA در الکل نامحلول است، به صورت پلت رسوب می کند.

تضمین کیفیت

تمامی محصولات ما با 100% ضمانت کیفیت عرضه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت پس از خرید ارسال می شوند. اگر به کمک نیاز دارید، یکی از کارکنان خوشحال خواهد شد که قبل، حین و بعد از سفارش شما به شما کمک کند تا اطمینان حاصل شود که محصولات ما نیازهای شما را برآورده می کنند. برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره فنی رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *