خرید اتانوئیک اسید گلاسیال AR

چرا اتانوئیک اسید گلاسیال (مصرف عمومی) را به صورت آنلاین از phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید؟

ما اتانوئیک اسید یخچالی را برای استفاده عمومی در ظروف 2.5 و 25 لیتری عرضه می کنیم، با تخفیف برای سفارش های بیش از 4 مورد. ما همچنین بسیاری از گزینه های دیگر، از جمله ترکیب سفارشی و برچسب زدن شخصی را ارائه می دهیم. با بیش از 40 سال تجربه در این زمینه، ما برای محصولات با کیفیت بالا و خدمات عالی به مشتریان شهرت غبطه‌انگیزی ایجاد کرده‌ایم.

نگرانی های ایمنی و بهداشتی

محلول یخبندان محلول بی آب بسیار غلیظ اسید اتانوئیک است، و به همین دلیل باید با احتیاط زیاد مورد استفاده قرار گیرد. اگرچه اتانوئیک اسید به عنوان یک اسید ضعیف طبقه بندی می شود، محلول های یخچالی هنوز بسیار خورنده هستند. قرار گرفتن طولانی مدت در معرض غلظت های بالای اسید اتانوئیک ممکن است باعث سوزش گلو، بینی و چشم و همچنین سوختگی پوست شود. موارد جدی تر ممکن است منجر به آسیب دائمی به ریه ها و دستگاه تنفسی فوقانی شود.

توجه به این نکته مهم است که علائم ممکن است تا چند ساعت پس از حادثه ظاهر نشود. برای جلوگیری از چنین خطراتی، لباس مناسب از جمله عینک و دستکش باید همیشه پوشیده شود. در این مورد، دستکش های معمولی لاتکس محافظت بسیار کمی در صورت ریزش دارند و دستکش های لاستیکی نیتریل گزینه ایمن تری هستند. تمام اطلاعات ایمنی را می توان از وب سایت ما دانلود کرد.

علاوه بر این، اسید اتانوئیک یخبندان می تواند در دماهای بالا – بالای 40 درجه سانتیگراد – با تشکیل مخلوط های انفجاری با هوا در این دماها قابل اشتعال شود. همیشه مهم است که این ترکیب را در مکانی خنک و دارای تهویه مناسب نگهداری کنید.

تحویل سریع

ما به ارائه خدمات تحویل سریع افتخار می کنیم و محصولات معمولاً ظرف 24 ساعت پس از خرید ارسال می شوند. یکی از کارکنان همیشه خوشحال است که قبل، حین و بعد از سفارش شما کمک کند تا اطمینان حاصل شود که محصولات ما انتظارات شما را برآورده می کند. علاوه بر محلول‌های یخچالی، ما سایر محصولات اسید اتانوئیک را نیز ارائه می‌کنیم، از جمله برای استفاده تحلیلی و محلول‌های رقیق‌تر.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *