خرید اتانوئیک اسید گلاسیال LRG

شرح

چرا اتانوئیک اسید گلاسیال (مصرف آزمایشگاهی) را به صورت آنلاین از phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید؟

ما اتانوئیک اسید یخچالی را برای استفاده آزمایشگاهی در ظروف 2.5 و 25 لیتری ارائه می دهیم، با تخفیف برای سفارشات عمده. این محصول با حداقل خلوص 99.5 درصد و سطوح ناخالصی کم از جمله آهن حداکثر 2ppm، 0.1 درصد اسید فرمیک و 0.01 درصد مواد غیر فرار تولید می شود. اطلاعات بیشتر را می توانید از وب سایت ما دانلود کنید.

کاربردهای آزمایشگاهی و پزشکی اتانوئیک اسید

اگرچه کاربردهای صنعتی به عنوان پیش سازها در سنتز وینیل استات و انیدرید استیک رایج ترین هستند، اسید اتانوئیک نیز در آزمایشگاه ضروری است:

    • حلال: اتانوئیک اسید یک حلال پروتیک عالی است و می تواند در بسیاری از کاربردهای آزمایشگاهی مانند فرآیند خالص سازی با تبلور مجدد ترکیبات آلی استفاده شود. در آزمایشگاه‌های شیمی، می‌توان از آن در واکنش‌های کربوکاتیون‌ها مانند آلکیلاسیون فریدل کرافت استفاده کرد.
    • شیمی تجزیه: اتانوئیک اسید در شیمی تجزیه برای محاسبه غلظت ترکیبات قلیایی از جمله آمیدهای آلی استفاده می شود. در این مورد، اسید اتانوئیک یخبندان در مقایسه با آب، پایه ضعیف تری است و آمید می تواند به پایه قوی تبدیل شود. به این ترتیب، آمید را می توان با استفاده از اسید اتانوئیک یخچالی و یک اسید قوی تیتر کرد.
  • کاربردهای پزشکی: از اتانوئیک اسید می توان برای درمان عفونت گوش خارجی استفاده کرد و به عنوان یک عامل ضد باکتری و ضد قارچ ملایم عمل می کند و درد و التهاب را کاهش می دهد. معمولاً با گلیسیرین یا الکل ترکیب می شود تا به خشکی گوش کمک کند، زیرا رطوبت باعث رشد باکتری ها و طولانی شدن عفونت می شود.

باز کردن یک حساب کاربری

اگر مشتری بازگشتی هستید و می خواهید با ما حساب باز کنید، برای مشاوره با تیم فروش ما تماس بگیرید. یکی از کارکنان ما خوشحال خواهد شد که هر گونه کمکی را که ممکن است در طول فرآیند نیاز داشته باشید ارائه دهد.

تمامی محصولات ما با 100% ضمانت کیفیت عرضه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت پس از خرید ارسال می شوند. علاوه بر اتانوئیک اسید، ما طیف گسترده ای از محصولات را نیز ارائه می دهیم، از مواد شیمیایی تخصصی آزمایشگاهی گرفته تا محلول های سفارشی. برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره فنی رایگان با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *