خرید اتانوئیک اسید 50% v/v

شرح

چرا اتانوئیک اسید 50% v/v را به صورت آنلاین از phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید؟

phosphoric-acid.ir اتانوئیک اسید 50% حجمی را در ظروف 2.5 لیتری با تخفیف عمده برای سفارش های بیش از 4 مورد عرضه می کند. این محصول با تغییراتی بین 49.5٪ و 50.5٪ فروخته می شود – لطفاً برای جزئیات بیشتر به مشخصات محصول فروش مراجعه کنید. ما همچنین گزینه های دیگری از برچسب زدن سفارشی گرفته تا اندازه های بسته بندی خاص را ارائه می دهیم. برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره فنی رایگان با ما تماس بگیرید.

روشهای تولید صنعتی

اساساً دو روش متمایز برای سنتز اسید اتانوئیک وجود دارد: مصنوعی از طریق واکنش‌های صنعتی یا از طریق تخمیر باکتریایی. اکثریت قریب به اتفاق به صورت صنعتی با کربونیلاسیون متانول تولید می شود، اما روش های جایگزین مختلفی وجود دارد:

  • کربونیلاسیون متانول: این روش شامل واکنش بین متانول و مونوکسید کربن است و معمولاً به سه مرحله با یدومتان به عنوان یک محصول میانی تقسیم می شود:
   • مرحله 1 – CH3OH HI → CH3آی اچ2O
   • مرحله 2 – CH3I CO → CH3COI
   • مرحله 3 – CH3COI H2O → CH3COOH سلام
  • اکسیداسیون استالدهیدیک روش جایگزین، اگرچه کمتر محبوب است، شامل حرارت دادن بوتان در حضور چندین یون فلزی (از جمله کروم، کبالت و منگنز) برای تشکیل پراکسیدها است که در نهایت به اسید اتانوئیک تجزیه می‌شوند. معرف ها تا حد امکان گرم می شوند در حالی که بوتان را در حالت مایع نگه می دارند، که به معنی حدود 150 درجه سانتی گراد در 55 اتمسفر است. این فرآیند همچنین ترکیبات تجاری با ارزش دیگری مانند اسید فرمیک و اتیل استات تولید می کند و پارامترهای واکنش را می توان به نفع محصولات مختلف تغییر داد: 2C4اچ10 5O2 → 4CH3COOH 2H2O
 • اکسیداسیون اتیلن: اتانوئیک اسید را می توان از اتیلن در واکنش کاتالیزور پالادیوم نیز تهیه کرد. این روش به نور UV برای تحریک واکنش اکسیداسیون متکی است که می تواند در دمای اتاق و فشار معمولی انجام شود. این می تواند در کارخانه های تولیدی کوچک قابل رقابت باشد اما تنها در صورتی که آنها بتوانند اتیلن را با هزینه کم بدست آورند.

تیم خدمات مشتری دوستانه

با بیش از 40 سال تجربه در این زمینه، ما به خود افتخار می کنیم که محصولات با کیفیت بالا و پشتیبانی عالی از مشتریان را به همه مشتریان خود ارائه می دهیم. در صورت نیاز به کمک، با ما تماس بگیرید تا یکی از کارکنان قبل، در حین و بعد از خرید شما به شما کمک کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *