خرید استون لاک

تفاوت بین استون و پاک کننده ناخن
• دسته بندی شده در مد و زیبایی,متفرقه | تفاوت بین استون و پاک کننده ناخن

در تمام صنایع، حلال ها به طور گسترده ای در کاربردهای روزانه محصولات مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان مثال، آنها در کاربردهای دارویی، زیبایی، مراقبت شخصی و حتی صنعتی استفاده می شوند. آنها مواد دیگر را بدون تغییر در ترکیبات شیمیایی حل، استخراج یا معلق می کنند. در صنعت آرایشی و بهداشتی، از آنها برای حل کردن مواد استفاده می شود و از این رو آنها را قادر می سازد تا به درستی کار کنند. لوسیون ها، کرم های اصلاح و حتی پودرها دارای حلال هایی هستند که به قوام محصولات می افزایند. برخی از حلال های مورد استفاده در صنایع زیبایی عبارتند از اتانول و استون.

مشاهده تصویر منبع

خرید استون لاک

خرید استون لاک کمک بزرگی به پاک کردن ناخن می کند. به همین دلیل خرید استون لاک سالانه در حجم زیاد انجام می شود. خرید استون لاک برای تمام بانوان لازم است.

استون چیست؟
این یک مایع فرار، قابل اشتعال و بی رنگ است که با آب قابل اختلاط است. از این رو به عنوان یک حلال در بسیاری از صنایع مانند داروسازی، زیبایی و بخش های خانگی استفاده می شود. این یک حلال خوب برای الیاف مصنوعی و پلاستیک است، از این رو برای تمیز کردن ابزار، حل کردن اپوکسی های دو قسمتی و حتی سوپرچسب استفاده می شود. همچنین در رنگ ها و لاک ها و در تهیه فلز قبل از رنگ آمیزی استفاده می شود. در صنعت زیبایی، این ماده اولیه در پاک کننده های لاک ناخن است.

 

پاک کننده لاک ناخن چیست؟
این یک حلال آلی است که ممکن است شامل رنگ، رایحه، روغن و حلال باشد. رایج ترین جزء در پاک کننده های ناخن استون یا اتیل استات است. این دو به پاک کردن آسان پولیش کمک می کنند. با این حال، باید مراقب باشید زیرا ممکن است بر روی ناخن و پوست خشن باشند.

 

شباهت های بین استون و پاک کننده لاک ناخن
هر دو حلال هستند
هر دو قابل اشتعال هستند
هر دو ممکن است پوست و ناخن را تحریک کنند
هر دو فرار هستند
هر دو ممکن است اثرات نامطلوبی بر سلامتی هنگام بلع یا استنشاق داشته باشند

تفاوت بین استون و پاک کننده ناخن
تعریف
استون مایعی فرار، قابل اشتعال و بی رنگ است که با آب قابل اختلاط است. از طرف دیگر، پاک کننده ناخن یک حلال آلی است که ممکن است شامل رنگ، رایحه، روغن و حلال باشد.

اجزاء
در حالی که استون جزء مورد استفاده در پاک کننده های لاک ناخن است، پاک کننده های ناخن ممکن است حاوی انواع مختلفی از حلال ها باشند.

قابلیت اختلاط با آب
در حالی که استون با آب قابل اختلاط است، پاک کننده های ناخن بسته به اجزای مورد استفاده ممکن است با آب قابل اختلاط نباشند.

استفاده می کند
استون به عنوان حلال در بسیاری از صنایع مانند داروسازی، زیبایی و صنایع خانگی کاربرد فراوانی دارد. از طرفی لاک پاک کن فقط در صنعت زیبایی کاربرد دارد.

استون در مقابل لاک پاک کن ناخن: جدول مقایسه

خرید استون لاک

خرید استون لاک را با ارتباط با کارشناسان سایت انجام دهید. خرید استون لاک برای شما لازم است.

خلاصه بازی استون در مقابل لاک پاک کن
صنعت زیبایی با پیشرفت هنر ناخن، که منجر به استفاده از محصولات خاص برای مصارف مختلف شده است، بسیار پیشرفت کرده است. از جمله استون و پاک کننده لاک ناخن است. اگرچه ممکن است از هر کدام برای حل کردن لاک ناخن استفاده شود، اما ممکن است دارای ترکیبات متفاوتی باشند، که به موجب آن می توان از استون به عنوان جزئی از لاک پاک کن استفاده کرد یا خیر. با این حال، باید مراقب هر دوی آنها بود زیرا می توانند پوست و ناخن را تحریک کنند.

خرید استون لاک

خرید استون لاک را از بهترین مراکز فروش استون انجام دهید. ما فروش و خرید استون لاک را برعهده داریم. برای خرید استون لاک با کارشناسان سایت ارتباط برقرار نمایید.

 

بیشتر بخوانید: تفاوت بین استون و پاک کننده ناخن | تفاوت بین http://www.differencebetween.net/miscellaneous/difference-between-acetone-and-nail-polish-remover/#ixzz7YlKszFJc

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *