خرید استون LRG کاربرد آزمایشگاهی

شرح

چرا از تامین کنندگان مواد شیمیایی ایران، مواد شیمیایی معرف برای خرید استون (مصرف آزمایشگاهی) استفاده کنید؟

phosphoric-acid.ir Chemicals می تواند استون را برای مصارف آزمایشگاهی با خلوص حداقل 99 درصد در ظروف 2.5 یا 25 لیتری تولید و عرضه کند. خریداران عمده از تخفیف برخوردار هستند.

استون در آزمایشگاه

استون ((CH3)2CO) ساده ترین کتون است، گروهی از ترکیبات آلی دارای کربونیل (C=O). این ماده که به نام پروپانون یا دی متیل کتون نیز شناخته می شود، مایعی بی رنگ با بوی میوه ای و تند است.

با بسیاری از ترکیبات از جمله بنزن، الکل، کلروفرم و آب بسیار قابل اختلاط است. در واقع یکی از کاربردهای اصلی آزمایشگاهی آن به عنوان حلال است که در انواع مختلف سنجش و آزمایش استفاده می شود.

به عنوان یک ترکیب قابل اشتعال، نگهداری ایمن ضروری است و باید دور از شعله های آتش نگهداری شود. علاوه بر این، در صورت استنشاق می تواند باعث تحریک جدی پوست و چشم و مشکلات تنفسی شود. روش‌های ایمنی دقیقی که باید دنبال کنید را می‌توانید در برگه داده ایمنی مواد که برای دانلود در دسترس است، بیابید.

تولید استون

سالانه بیش از 6 میلیون تن، عمدتاً در ایالات متحده آمریکا، تایوان و چین تولید می شود. محبوب ترین روش “فرایند کومن” (همچنین به عنوان فرآیند هاک شناخته می شود) است که هم فنل و هم استون تولید می کند، اما روش های دیگری نیز امکان پذیر است.

این روش از تخمیر بی هوازی، اولین روش برای تولید استون با تکیه بر ضایعات کشاورزی، اما بسیار بی اثر است. به اکسیداسیون ایزوپروپیل الکل یا 2-پروپانول.

آنچه phosphoric-acid.ir می تواند به شما ارائه دهد

ما می توانیم استون را برای تمام نیازهای آزمایشگاهی شما تامین کنیم. اگر این محصول مناسب ترین محصول برای شما نیست، ما همچنین استون برای استفاده عمومی و تحلیلی را در لیست محصولات خود داریم. اگر نیاز به دانستن بیشتر دارید، به سادگی برای دریافت قیمت یا مشاوره فنی با ما تماس بگیرید.

یکی از تیم مراقبت از مشتری ما می تواند به شما کمک کند آنچه را که نیاز دارید به سرعت پیدا کنید. مطمئن باشید هر چیزی که آنلاین می‌خرید با 100% گارانتی همراه است و اکثر اقلام ظرف 24 ساعت ارسال می‌شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *