خرید الکل دناتوره (IMS) 95% v/v 66 OP LRG

شرح

به دنبال الکل دناتوره شده 95٪ هستید؟

  • ما الکل دناتوره شده را 95٪ در ظروف 2.5 لیتری عرضه می کنیم، با تخفیف برای سفارشات عمده بیش از 4 مورد
    ما همچنین الکل دناتوره شده را 99٪ عرضه می کنیم
    همه محصولات ما با گزینه های بیشتری از جمله برچسب های سفارشی و اندازه های بسته خاص ارائه می شوند

مهم

برای خرید الکل دناتوره شده باید علاقه خود را به این محصول در اداره درآمد و گمرک HM ثبت کنید. لطفا با شماره 0300 200 3700 تماس بگیرید تا برای شما نامه ثبت نام ارسال کنند. طولی نمی کشد و HM Customs and Excise معمولا بسیار مفید هستند. آنها معمولاً به این محصول به عنوان “IDA” یا “الکل دناتوره صنعتی” اشاره می کنند.

هدف از الکل دناتوره چیست؟

اتانول سنتز شده صنعتی قرار نیست برای مصرف انسان باشد. به همین دلیل، افزودنی‌های سمی و بد مزه به اتانول مصنوعی اضافه می‌شوند تا از نوشیدن تفریحی جلوگیری کنند. در مقابل، مشروبات الکلی – با اتانول تولید شده به طور طبیعی از تخمیر باکتریایی قندها – مالیات سنگینی دارند. به منظور اجتناب از این مالیات، اتانول برای مصارف غیر از مصرف انسانی باید دناتوره شود.

به عبارت دیگر، الکل دناتوره شده برای هدف خاصی استفاده نمی شود که اتانول خالص برای آن مناسب نباشد، اما اگر اتانول خالص برای سوخت یا حلال ارزان قیمت در دسترس بود، ممکن است برخی افراد وسوسه شوند که آن را بنوشند. به این ترتیب، اتانول دناتوره شده همچنان می تواند به عنوان یک محصول ارزان قیمت برای بسیاری از کاربردهای صنعتی و خانگی، بدون خطرات ناشی از مصرف انسان مورد استفاده قرار گیرد.

با این حال، علیرغم سمی بودن، مواردی وجود داشته است که افراد سعی کرده اند الکل دناتوره مصرف کنند. یکی از افزودنی های مورد استفاده متانول است که حتی اگر به مقدار کم مصرف شود می تواند باعث کوری و مرگ شود. به همین دلیل، علاوه بر افزودنی هایی که آن را سمی می کند، برخی از فرمولاسیون ها در حال حاضر شامل افزودنی هایی مانند دناتونیوم است که طعم بسیار تلخی به آن می دهد یا پیریدین که بوی نامطبوعی به آن می دهد یا شربت ایپکاک که یک ماده استفراغ کننده است.

100% تضمین کیفیت

تمامی محصولات ما با 100% ضمانت کیفیت عرضه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت پس از خرید ارسال می شوند. ما علاوه بر الکل دناتوره شده، طیف گسترده ای از محصولات از پتروشیمی تا داروسازی و همچنین راه حل های سفارشی را متناسب با نیاز شما ارائه می دهیم. برای اطلاعات بیشتر کافیست با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *