خرید الکل دناتوره (IMS) 99% v/v 74 OP LRG

شرح

الکل دناتوره چیست؟

الکل دناتوره شده، همچنین به عنوان الکل متیله شناخته می شود، مخلوطی از عمدتا اتانول با مقادیر کمی از مواد افزودنی است که برای جلوگیری از مصرف، مزه ناخوشایند، تهوع آور و/یا گاهی اوقات مسموم کننده آن است. برخی از محصولات نیز ممکن است برای نشان دادن وجود مواد افزودنی رنگ شوند.

در صنعت، این محصول معمولا به عنوان یک حلال استفاده می شود، در حالی که کاربردهای خانگی شامل استفاده از آن به عنوان سوخت برای مشعل های الکلی و اجاق های کمپینگ است.

مواد افزودنی مورد استفاده

انواع مختلفی از افزودنی های مختلف وجود دارد که بسته به کاربرد مورد نظر می توان به اتانول اضافه کرد. رایج ترین متانول است که معمولاً تا 10٪ در محلول اضافه می شود و منجر به الکل دناتوره شده شده است که اغلب به عنوان “مواد متیله” شناخته می شود.

سایر افزودنی ها ممکن است شامل یک یا ترکیبی از دناتونیوم باشد. ایزوپروپیل الکل؛ استون؛ متیل اتیل کتون و متیل ایزوبوتیل کتون. این افزودنی ها خواص اتانول را تغییر نمی دهند، بلکه به دلیل سمی بودن آن را غیرقابل نوشیدن می کنند.

الکل دناتوره شده 99% را از phosphoric-acid.ir خریداری کنید

ما الکل دناتوره شده را در ظروف 2.5 لیتری و 25 لیتری عرضه می کنیم، با تخفیف برای سفارشات عمده. همه محصولات ما با گزینه های بیشتری مانند برچسب گذاری سفارشی و اندازه های بسته خاص ارائه می شوند.

اگر می خواهید قبل از ثبت سفارش در مورد نیازهای خود با جزئیات بیشتری صحبت کنید، لطفاً دریغ نکنید با ما تماس بگیرید. ما همچنین الکل دناتوره شده را 95٪ عرضه می کنیم.

مهم

برای خرید الکل دناتوره شده، باید علاقه خود را در اداره درآمد و گمرک HM ثبت کنید. لطفا برای درخواست نامه ثبت نام با شماره 0300 200 3700 تماس بگیرید. این فرآیند زیاد طول نمی کشد و HM Customs and Excise معمولاً بسیار مفید هستند. این محصول احتمالاً به عنوان الکل دناتوره صنعتی یا IDA نامیده می شود.

اطلاعات خطرات و ایمنی

اتانول خود می تواند باعث تحریک چشم و پوست و همچنین سردرد، خواب آلودگی، ضعف، نارکوزیس و آسیب کبدی پس از قرار گرفتن در معرض غلظت های بالا شود. همچنین بسیار قابل اشتعال است و باید دور از هرگونه منبع اشتعال نگهداری شود. سمیت بیشتر به مواد افزودنی مورد استفاده بستگی دارد. به عنوان مثال، مصرف متانول، حتی در دوزهای کم، می تواند باعث کوری یا حتی کشنده شود.

برای اطلاعات بیشتر و دستورالعمل های کامل در مورد نحوه نگهداری و نگهداری ایمن این محصول، لطفاً به الکل دناتوره 99% MSDS ما مراجعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *