خرید اینترنتی آب تصفیه شده | تامین کنندگان مواد شیمیایی ایران

آب تصفیه شده را از تامین کنندگان مواد شیمیایی مورد اعتماد ایران خریداری کنید

phosphoric-acid.ir یک تولید کننده مواد شیمیایی پیشرو در ایران است که در تولید آب تصفیه شده تخصص دارد. تعدادی از انواع آب وجود دارد که به صورت تجاری در دسترس هستند. گریدهایی که به طور گسترده توسط phosphoric-acid.ir عرضه می شوند عبارتند از:

  • آب دیونیزه شده
  • آب مقطر
  • آب فوق خالص
  • آب غیر معدنی
  • آب EP
  • آب USP

علاوه بر آزمایش‌های شیمیایی داخلی، آزمایش‌های میکروبیولوژی شخص ثالث برای رژیم تولید ما ضروری است و این به صورت هفتگی انجام می‌شود. تمام آب تصفیه شده ما مطابق با استاندارد کیفیت ISO 9001 و سیستم های معتبر دیگر تولید می شود. این بدان معناست که وقتی آب تصفیه شده را از ما می‌خرید، می‌توانید از این که از متخصصان پیشرو در صنعت خرید می‌کنید، مطمئن باشید.

آب تصفیه شده برای خرید از فروشگاه آنلاین ما در دسترس است، جایی که ما طیف گسترده ای از اندازه های بسته و تخفیف در سفارشات عمده ارائه می دهیم. چه به دنبال آب مقطر باشید، چه بخواهید با آب فوق خالص قدمی فراتر بردارید، phosphoric-acid.ir این محصول را برای شما آماده کرده است. سفارش خود را همین امروز ثبت کنید یا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرآیند تصفیه

دیونیزاسیون

ما با آب لوله کشی معمولی از منبع اصلی شروع می کنیم. اول از همه، مواد آلی با استفاده از یک رزین مخصوص حذف می شود. سپس آب را از طریق یک دیونیزور دو تخته عبور می دهیم، جایی که سیستم های مخزن دوگانه ابتدا کاتیون ها و سپس آنیون ها را حذف می کنند. این امر حداکثر سطح ناخالصی آب را به 10 میکرون در سانتی متر کاهش می دهد. با این حال، معمولاً بسیار کمتر است – در حدود 1 میکرون در سانتی متر. این بخش اول فرآیند آب با کیفیت دیونیزه شده تولید می کند و ماده اولیه مرحله بعدی فرآیند تصفیه را فراهم می کند.

مراحل پایانی

آب یونیزه شده از یک رزین بستر مخلوط عبور داده می شود، جایی که ناخالصی ها به > 0.05 میکرو در سانتی متر کاهش می یابد. درمان با اشعه ماوراء بنفش دنبال می شود، که در آن آب از طریق یک نور UV قوی عبور داده می شود تا هر گونه اثر باقی مانده از میکروارگانیسم ها از بین برود. در مرحله نهایی، فیلتراسیون با استفاده از فیلتر 0.2 میکرونی انجام می شود. پس از این مرحله، آب تصفیه می شود.

گیاه ابی

کارخانه آب phosphoric-acid.ir به دو سیستم تقسیم می شود: یک حلقه اصلی آب دیونیزه و یک حلقه اصلی با خلوص بالا. کارخانه آب ما حداکثر ظرفیت بیش از 10000 لیتر در ساعت دارد. این به این معنی است که ما توانایی پر کردن 3 در 25000 تانکر جاده‌ای را در روز داریم و به ما امکان می‌دهد سفارش‌های بزرگ را به سرعت و کارآمد انجام دهیم.

چرا از phosphoric-acid.ir خرید کنیم؟

در phosphoric-acid.ir، آب دیونیزه شده بی کیفیت ترین آبی است که در هر محصولی استفاده می کنیم. ما از آب تصفیه شده برای بسیاری از محلول هایی که تولید می کنیم، از جمله محصولات دارویی استفاده می کنیم. ما به عنوان یکی از تامین کنندگان پیشرو مواد شیمیایی در ایران، اهمیت آب تصفیه شده را برای مشتریان خود درک می کنیم.

ما به طور مفصل در مورد نیازهای خاص مشتریان خود صحبت خواهیم کرد تا اطمینان حاصل کنیم که آنها دقیقاً آنچه را که نیاز دارند دریافت می کنند. تکنیک‌های تولید انعطاف‌پذیر ما را قادر می‌سازد تا خدمات بسیار شخصی را به مشتریان ارائه دهیم، نه فقط برای آب تصفیه‌شده، بلکه برای طیف گسترده‌ای از مواد شیمیایی، بافرها، معرف‌ها، محلول‌های استاندارد، مخلوط‌ها و مخلوط‌های شیمیایی سفارشی.

برای نیازهای آب تصفیه شده خود با ما تماس بگیرید

ما می‌توانیم در طیف گسترده‌ای از اندازه‌های بسته (1 تا 1000 لیتر) عرضه کنیم و خوشحال خواهیم شد که در مورد نیازهای خاص شما برای آب تصفیه شده بطری صحبت کنیم.

از طرف دیگر، اگر می‌خواهید در مورد نیازهای خود با یک شخص «واقعی» صحبت کنید، لطفاً مطمئن باشید که تیم فروش فنی آگاه و حرفه‌ای ما تجربه زیادی در مشاوره دادن به مشتریان در مورد درجه یا نوع آب تصفیه‌شده دارند. تمام مشاوره و پشتیبانی فنی ما رایگان است – این تنها بخشی از خدمات phosphoric-acid.ir است.

برای استعلام قیمت و در دسترس بودن انواع آب تصفیه شده ما، لطفاً از طریق فرم زیر با ما تماس بگیرید. ما مشتاقانه منتظر شنیدن نظر شما در دفعات بعدی هستیم که نیاز به خرید آب تصفیه شده دارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *