خرید اینترنتی آب مقطر | تامین کنندگان مواد شیمیایی ایران

شرح

تامین کنندگان آب مقطر

اچ2O MW 18.01
pH 5-8
کلرید به صورت Cl <5.0ppm
نیترات <0.2ppm
نیتریت <0.003ppm
سولفات <5.0ppm
آمونیاک به عنوان N <0.01ppm
  • ظاهر: مایع
  • فرمول: اچ2O
  • نقطه ذوب:0 (درجه سانتیگراد)
  • نقطه جوش:100 760 میلی‌متر جیوه (درجه سانتی‌گراد)
  • تراکم:1.00 @ 20
  • شماره CAS: 7732-18-5

موارد استفاده از آب مقطر

آب مقطر شکلی از آب تصفیه شده است که در طیف وسیعی از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. خلوص بالا آن را برای استفاده در محیط های صنعتی و آزمایشگاهی، چه برای تمیز کردن، چه شستشو و چه برای آزمایش، ایده آل می کند. آب مقطر همچنین معمولاً در آهن‌ها، ساخت باتری‌های خودرو و در برش لیزری استفاده می‌شود.

اگرچه می توانید انواع خاصی از آب مقطر را بنوشید، اما کمبود مواد معدنی آن تأثیر منفی بر طعم و مزه دارد و هیچ فواید واقعی برای سلامتی ندارد. به عنوان تولید کنندگان مواد شیمیایی پیشرو در صنعت، آب مقطر ما خلوص بسیار بالایی دارد و بنابراین برای مصرف مناسب نیست.

نوع دیگری از آب مورد استفاده در محیط های آزمایشگاهی است آب دیونیزه شده. آب دیونیزه ارزانتر از آب مقطر است و اغلب برای شارژ باتری های اسید سرب در صنعت خودرو استفاده می شود. این به دلیل وجود عناصر کمیاب در آب لوله کشی است که تأثیر کاهشی بر طول عمر باتری کامیون یا خودرو دارد.

چگونه آب مقطر درست می کنیم

آب مقطر از تقطیر آب تبخیر شده به دست می آید. در طی این فرآیند تقطیر – که در دستگاه تقطیر اتفاق می افتد – تقریباً تمام ناخالصی ها حذف می شوند و مایعی شفاف و بی رنگ با pH خنثی و رسانایی کم باقی می ماند.

اگرچه آب دیونیزه شده بسیار مشابه است، اما ممکن است هنوز ناخالصی هایی داشته باشد. به همین دلیل است که آب مقطر خالص ترین گزینه است. تقطیر می تواند یک فرآیند کند باشد و برای انجام تولید به یک دستگاه گیر نیاز است.

از کجا آب مقطر بخرم؟

آب مقطر را از تامین کنندگان مواد شیمیایی معتبر ایران، phosphoric-acid.ir خریداری کنید، جایی که ما آن را در ظروف تا 1000 لیتر، شامل گزینه های 5 و 25 لیتری عرضه می کنیم. همچنین برای سفارشات عمده تخفیف های جذابی ارائه می دهیم. این محصول در بسته بندی پلاستیکی با شیرهای اختیاری برای ظروف 25 لیتری برای تخلیه آسان تحویل داده می شود. از آنجایی که آب مقطر ماده ای غیرخطرناک است، ما به راحتی می توانیم در سراسر ایران و حتی خارج از کشور تحویل دهیم.

شما باید آب مقطر خود را در یک ظرف در بسته در دمای 15 تا 25 درجه سانتیگراد، دور از نور خورشید و رطوبت نگهداری کنید. از قرار گرفتن در معرض گرما و سرمای بیش از حد خودداری کنید. هنگامی که آب مقطر در معرض هوا قرار می گیرد، عناصر کمیاب را در اتمسفر جذب می کند که بر رسانایی، به ویژه دی اکسید کربن تأثیر می گذارد. لطفاً برای جزئیات بیشتر به MSDS این محصول مراجعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *