خرید اینترنتی اتانول مطلق | اتانول

شرح

اتانول مطلق را به صورت آنلاین از phosphoric-acid.ir خریداری کنید

phosphoric-acid.ir Chemicals تامین کننده پیشرو مواد شیمیایی در ایران برای اتانول مطلق است. ما بیش از 40 سال است که مواد شیمیایی با کیفیت بالا را برای مشاغل تولید و عرضه کرده ایم – بنابراین اگر به دنبال خرید اتانول مطلق هستید، دیگر دنبال این نباشید.

درباره اتانول مطلق

اتانول مطلق که با نام های الکل خالص، الکل اتیلیک یا به سادگی الکل نیز شناخته می شود، چیزی است که نوشیدنی ها را الکلی می کند. در حالی که این بدان معنی است که از مالیات غیر مستقیم معاف نیست، اتانول مطلق برای مصرف انسان در نظر گرفته نشده است.

مصرف اتانول مطلق می تواند باعث ایجاد احساس آشنای بی اشتهایی شود. این شامل سردرد، حالت تهوع و استفراغ است. اتانول مطلق همچنین در صورت مصرف طولانی مدت می تواند آسیب جدی به کبد وارد کند و می تواند کشنده باشد. همچنین سیستم عصبی مرکزی را کاهش می دهد و قرار گرفتن در معرض آن می تواند منجر به اثرات روانگردان شود.

به عنوان یک حلال بسیار قابل اشتعال، اتانول مطلق باید دور از مواد قابل احتراق در یک منطقه خشک و خنک نگهداری شود. همچنین باید در ظرف اصلی خود با درب محکم بسته بماند. اتانول خالص چشم و پوست را تحریک می کند و باید با احتیاط رفتار کرد.

موارد استفاده از اتانول

از اتانول مطلق برای کارهای تحلیلی در آزمایشگاه ها استفاده می شود. به عنوان مثال، در طیف‌سنجی فرابنفش، معمولاً از اتانول دناتوره شده یا الکل‌های متیله صنعتی استفاده می‌شود. از اتانول مطلق نیز به عنوان حلال، سوخت و در دماسنج استفاده می شود.

در دهه 1800 از اتانول برای سوخت لامپ ها در ایالات متحده استفاده می شد. با این حال، مالیات هایی که در طول جنگ داخلی از آن گرفته شد، منجر به توقف این استفاده شد. در اوایل دهه 1900، این مالیات ها لغو شد و اولین خودروی فورد مدل T برای کار با اتانول طراحی شد تا زمانی که ممنوعیت به استفاده از آن برای این منظور پایان داد.

از کجا می توانم اتانول بخرم؟

می توانید اتانول مطلق را از اینجا در phosphoric-acid.ir خریداری کنید. فروشگاه آنلاین ما اتانول مطلق را در اندازه های بسته بندی 500 میلی لیتری و 2.5 لیتری به فروش می رساند و همچنین امکان تحویل در روز بعد را داریم. به عنوان تولید کنندگان پیشرو مواد شیمیایی برای بیش از 40 سال، می توانید مطمئن باشید که همه محصولات شیمیایی ما مطابق با بالاترین استانداردهای کیفیت هستند.

phosphoric-acid.ir همچنین MSDS اتانول را به همراه محصول ارائه می دهد و این باید قبل از شروع کار با ماده خوانده شده و کاملاً درک شود.

تمام اقدامات احتیاطی را برای کاهش خطرات احتمالی انجام دهید و همیشه از تجهیزات محافظ شخصی (PPE) مانند محافظ چشم تایید شده، روپوش، دستکش ایمنی و کفش محافظ استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *