خرید اینترنتی اتیلن گلیکول تک

شرح

phosphoric-acid.ir: تامین کنندگان شیمیایی اتیلن گلیکول

phosphoric-acid.ir اتیلن گلیکول را در اندازه های مختلف برای رفع نیازهای شما عرضه می کند. همچنین می توانید از تخفیف خرید عمده بهره مند شوید. تمامی محصولات ما با 100% ضمانت کیفیت عرضه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت پس از خرید ارسال می شوند. اندازه هایی که ما اتیلن گلیکول را در آنها عرضه می کنیم عبارتند از:

  • 2.5 لیتر
  • ظروف 25 لیتری
  • درام 200 لیتری

اتیلن گلیکول چگونه استفاده می شود؟

مصارف صنعتی

در صنعت، اتیلن گلیکول عمدتا در ساخت الیاف پلی استر و رزین های پلی اتیلن ترفتالات برای بطری های پلاستیکی استفاده می شود. دومین کاربرد رایج در صنعت گاز طبیعی به عنوان یک عامل آبگیری برای حذف بخار آب از گاز طبیعی است. این ترکیب می‌تواند از تشکیل هیدرات‌های گاز طبیعی در خطوط لوله طولانی که گاز را از منبع آن به کارخانه فرآوری انتقال می‌دهد، جلوگیری کند. هنگامی که دیگر مورد نیاز نیست، اتیلن گلیکول را می توان از گاز خارج کرد و برای استفاده بیشتر بازیافت کرد. این روش به محلول‌های اتیلن گلیکول با کیفیت بالا (حداقل 95%) نیاز دارد، اما غلظت‌های پایین‌تر را می‌توان برای کاهش دمایی که در آن این هیدرات‌ها تشکیل می‌شوند، استفاده کرد.

مصارف خانگی

از نظر مصارف خانگی، اتیلن گلیکول نیز یک مایع خنک کننده محبوب در بسیاری از انواع تجهیزات، از جمله تهویه مطبوع است، اما در بیشتر موارد برای سیستم های خنک کننده خودرو ایده آل نیست. این به این دلیل است که ظرفیت گرمایی ویژه به میزان قابل توجهی در مقایسه با آب کمتر است، به این معنی که مایع بیشتری برای حفظ همان دما مورد نیاز است.

اتیلن گلیکول نیز در فرمولاسیون ضد یخ استفاده می شود. این ترکیب می تواند از تشکیل کریستال های یخ جلوگیری کند زیرا با پیوندهای هیدروژنی تداخل دارد و اتصال مولکول های آب را دشوار می کند. جالب اینجاست که اتیلن گلیکول خالص در 12- درجه سانتیگراد یخ می زند، اما زمانی که در آب حل می شود، می تواند در دماهای بسیار پایین تر مایع باقی بماند. به عنوان مثال، یک محلول 60٪ در -45 درجه سانتیگراد منجمد می شود.

از یک تامین کننده قابل اعتماد اتیلن گلیکول خرید کنید

phosphoric-acid.ir بیش از 40 سال است که یک تولید کننده مواد شیمیایی شناخته شده است، و در طول این مدت، ما شهرت رشک‌آوری را برای محصولات با کیفیت بالا و خدمات عالی به مشتریان ایجاد کرده‌ایم. برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره فنی رایگان کافیست با ما تماس بگیرید. ما یکی از تامین کنندگان پیشرو اتیلن گلیکول هستیم و خوشحالیم که به شما در رفع نیازهایتان کمک می کنیم.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *