خرید اینترنتی اتیلن گلیکول LRG

شرح

چرا اتیلن گلیکول (مصرف آزمایشگاهی) را به صورت آنلاین از تامین کنندگان شیمیایی ایران، phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید؟

ما اتیلن گلیکول را برای مصارف آزمایشگاهی در ظروف 2.5 و 25 لیتری عرضه می کنیم، با تخفیف برای سفارشات عمده. این محصول با وزن در میلی لیتر بین 1.111 تا 1.115 گرم و همچنین حداقل سطح آب (0.2٪) و استیک (0.003٪) به فروش می رسد. اطلاعات بیشتر را می توانید در مشخصات محصول فروش ترکیبات، که برای دانلود از وب سایت ما در دسترس است، بیابید.

روش های تولید

این ترکیب آلی شربتی با طعم شیرین عمدتاً از اتیلن سنتز می شود و اکسید اتیلن میانی را تشکیل می دهد که در حضور آب به اتیلن گلیکول تبدیل می شود. این واکنش به طور طبیعی در دمای بالا رخ می دهد، اما می تواند با کاتالیزورهای اسید یا باز تسریع شود. بهترین بازده – بیش از 90٪ – را می توان با آب اضافی و pH اسیدی یا خنثی به دست آورد، بنابراین تولید محصولات جانبی را محدود می کند، که ممکن است شامل دی اتیلن گلیکول، تری اتیلن گلیکول و تترااتیلن گلیکول باشد.

روش دوم برای تولید اتیلن گلیکول شامل تبدیل به اتیلن کربنات در حضور CO2 است که سپس با آب واکنش می دهد و منحصراً مونو اتیلن گلیکول تولید می کند. CO2 در واکنش دوم دوباره تولید می شود و دوباره در یک سیستم حلقه استفاده می شود.

سمیت اتیلن گلیکول

این می تواند یک ماده شیمیایی بسیار خطرناک باشد، بیشتر به دلیل طعم شیرین آن. به همین دلیل موارد زیادی از مسمومیت به خصوص در کودکان و حیوانات خانگی وجود داشته است. این ترکیب پس از مصرف به اسید گلیکولیک و سپس اسید اگزالیک تبدیل می شود. در واقع، این اتیلن گلیکول به خودی خود سمی نیست، بلکه محصولات جانبی آن است که می تواند به شدت بر سیستم عصبی، قلب و کلیه ها تأثیر بگذارد. اگر درمان نشود، می تواند کشنده باشد. برای جلوگیری از چنین مواردی، بسیاری از کشورها دناتونیوم تلخ مزه را به محصولات خانگی حاوی اتیلن گلیکول اضافه می کنند، یا در صورت امکان، آن را با پروپیلن گلیکول ایمن جایگزین می کنند.

باز کردن یک حساب کاربری

اگر می خواهید با ما حساب باز کنید، با تیم فروش ما تماس بگیرید و یکی از کارکنان خوشحال خواهد شد که به شما کمک کند. ما طیف گسترده ای از محصولات را ارائه می دهیم، از مواد شیمیایی دارویی گرفته تا راه حل های سفارشی متناسب با نیازهای شما. برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره فنی رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *