خرید اینترنتی اتیل اتانوات | تامین کنندگان مواد شیمیایی ایران

چرا اتیل اتانوات را به صورت آنلاین از تامین کنندگان شیمیایی ایران، phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید؟

شما می توانید اتیل اتانوات را از phosphoric-acid.ir، یکی از تامین کنندگان پیشرو مواد شیمیایی در ایران، خریداری کنید. phosphoric-acid.ir دارای بیش از 40 سال تجربه در صنایع شیمیایی ایران و تأییدیه های تعدادی از استانداردهای کیفیت و زیست محیطی است. تمامی محصولات ما دارای ضمانت 100% کیفیت ما هستند تا هنگام خرید مواد شیمیایی از phosphoric-acid.ir، بتوانید مواد شیمیایی را با اطمینان کامل خریداری کنید.

اتیل اتانوات نام دیگر اتیل استات است، یک مایع شفاف با بوی شیرین که به عنوان حلال استفاده می شود.

اتیل اتانوات برای خرید آنلاین در دسترس است که بسیاری از مشتریان آن را برای راحتی ترجیح می دهند. با این حال، ما همچنین خوشحالیم که سفارشات خرید مواد شیمیایی را از طریق ایمیل، تلفن، فکس و پست پردازش می کنیم. تیم فروش دوستانه و آگاه ما منتظر سفارش شما هستند. با مشاوره و پشتیبانی فنی رایگان، همراه با خدمات پس از فروش عالی ما، چیزی برای از دست دادن ندارید.

خطرات اتیل اتانوات

هنگام کار با اتیل اتانوات، مانند استفاده از هر ماده شیمیایی، باید مراقب باشید. همیشه MSDS (برگ اطلاعات ایمنی مواد) را بخوانید قبل از دست زدن به اتیل اتانوات و پوشیدن PPE مناسب (تجهیزات حفاظت شخصی) مانند حفاظت چشم تایید شده، کفش ایمنی، دستکش ایمنی سازگار و لباس محافظ. در صورت لزوم از استخراج دود و ماسک تنفسی استفاده کنید. ظروف اتیل اتانوات را در جای خشک و خنک و دور از منابع احتمالی اشتعال، شعله های آتش و گرما نگهداری کنید. ظروف را دور از دسترس کودکان و حیوانات قرار دهید.

ظروف اتیل اتانوات نیز باید دور از مواد ناسازگار مانند برخی پلاستیک ها و عوامل اکسید کننده قوی نگهداری شوند. اتیل اتانوات بسیار قابل اشتعال است و قرار گرفتن در معرض بخار آن ممکن است باعث خواب آلودگی شود. حتی مقدار کمی از آن را همیشه باید در یک منطقه با تهویه مناسب نگهداری کرد.

phosphoric-acid.ir علاوه بر توانایی خرید اتیل اتانوات، از ارائه طیف گسترده ای از مواد شیمیایی و خدماتی مانند:

مشتریان phosphoric-acid.ir از طیف گسترده ای از بخش های صنعت می آیند. در میان مشتریانی که ما در حال حاضر عرضه می کنیم، شرکت هایی در صنعت خودرو، مهندسی، صنایع غذایی، داروسازی، صنایع شیمیایی و تولید برق هستند.

phosphoric-acid.ir به طور کامل به سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 معتبر است که به ما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنیم که همه محصولات ما نه تنها مشخصات دقیق مورد نیاز را برآورده می کنند، بلکه کاملاً قابل ردیابی هستند. phosphoric-acid.ir دارای اعتبار کامل ISO 14001:2004 سیستم مدیریت زیست محیطی است و ما مفتخریم که رسماً به عنوان یک شرکت شیمیایی “سبز” شناخته شده ایم. phosphoric-acid.ir وضعیت سرمایه‌گذار در افراد (IIP) را دریافت کرده است.

امروز با ما تماس بگیرید و نیازهای خود را به اتیل اتانوات بدهید و با یکی از تیم دوستانه و آگاه ما صحبت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *