خرید اینترنتی اتیل الکل | اتانول

شرح

الکل اتیل را به صورت آنلاین از تامین کنندگان پیشرو ایران خریداری کنید

اتیل الکل (همچنین به عنوان اتانول شناخته می شود) در فروشگاه آنلاین ما برای فروش در دسترس است، جایی که می توانید تحویل روز بعد در سراسر کشور و حتی تخفیف در سفارشات عمده دریافت کنید. phosphoric-acid.ir بیش از 40 سال است که محصولات شیمیایی با کیفیت بالا را عرضه کرده است و دارای اعتبار برای طیف وسیعی از استانداردهای ISO است تا بتوانید با اطمینان خرید کنید.

قیمت‌های رقابتی، خدمات پیشرو در صنعت به مشتریان و کیفیت بی‌رقیب، phosphoric-acid.ir را به عنوان یکی از تامین‌کنندگان پیشرو مواد شیمیایی در ایران معرفی کرده است. ما با مشاغل در سراسر جهان کار می کنیم و همه محصولات ما با ضمانت 100٪ کیفیت پشتیبانی می شوند. امروز آنلاین سفارش دهید یا برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه می توانیم به کسب و کار شما کمک کنیم با تیم ما تماس بگیرید.

الکل اتیل چیست؟

اتیل الکل که بیشتر با نام اتانول شناخته می شود، مایعی بسیار قابل اشتعال و بی رنگ است که به عنوان حلال در صنایع مختلف استفاده می شود.

فرمول شیمیایی اتیل الکل C است2اچ6O، و به صورت زیر استفاده می شود:

  • ضد عفونی کننده در صنعت پزشکی و آرایشی
  • پادزهر مسمومیت با متانول و اتیلن گلیکول
  • یک حلال دارویی برای حل کردن داروهای نامحلول در آب
  • سوخت موتور و یک افزودنی سوخت (بزرگترین استفاده از آن)
  • پیش ساز سایر ترکیبات آلی مانند اتیل هالیدها
  • یک حلال همه منظوره در بسیاری از صنایع
  • مایعی با دمای پایین که در حمام های خنک کننده آزمایشگاهی استفاده می شود

اینها تنها چند کاربرد اتانول هستند. همچنین به طور مشهور برای تفریح ​​استفاده می شود و حتی یکی از محبوب ترین داروهای روانگردان موجود است. هنگامی که به این روش مصرف شود، به عنوان یک مضعف کننده سیستم عصبی مرکزی عمل می کند.

نکات ایمنی

افرادی که اتیل الکل می خرند باید با مطالعه MSDS (برگ اطلاعات ایمنی مواد) ارائه شده همراه با مواد، خود را کاملاً با خطرات احتمالی آن آشنا کنند. ظروف الکل اتیلیک باید دور از منابع اشتعال و مواد قابل احتراق نگهداری شوند. ظروف الکل اتیلیک باید دور از دسترس کودکان و حیوانات نگهداری شود.

امروز آنلاین خرید کنید

همین امروز الکل اتیلیک را آنلاین بخرید و از میان طیف وسیعی از بسته بندی ها و سایر گزینه های قابل تنظیم انتخاب کنید. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد خدمات و محصولات ما کسب کنید، با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید تا قبل، حین و حتی بعد از خرید شما را پشتیبانی کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *