خرید اینترنتی اسید باتری | تامین کنندگان مواد شیمیایی ایران

خرید اینترنتی اسید باتری

شما می توانید اسید باتری را از تولید کنندگان مواد شیمیایی با تجربه phosphoric-acid.ir خریداری کنید که در ظروف 2.5 و 25 لیتری به فروش می رسد. در صورت خرید عمده تخفیف هایی نیز برای شما در نظر گرفته شده است. تمامی محصولات ما با ضمانت 100% کیفیت عرضه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت ارسال می شوند.

اسید باتری چیست؟

در تئوری، اسید باتری می تواند به هر محلول اسیدی مورد استفاده در یک باتری شیمیایی اشاره داشته باشد. به طور سنتی، این اصطلاح برای توصیف محلول بی رنگ و بی بو حاوی اسید سولفوریک استفاده می شود. این محلول معمولاً در باتری های سرب اسیدی برای وسایل نقلیه موتوری مانند اتومبیل استفاده می شود.

در phosphoric-acid.ir، ما اسید باتری حاوی اسید سولفوریک (H2بنابراین4در آب با وزن مخصوص در دمای 20 درجه سانتیگراد 1.25-1.26 کیلوگرم در لیتر و pH بسیار اسیدی (کمتر از یک) حل می شود.

آیا اسید باتری خطرناک است؟

اسید باتری همیشه باید با احتیاط زیاد استفاده شود زیرا ممکن است باعث سوختگی شدید پوست، گلو و چشم شود. حتی بخارات ممکن است به سیستم تنفسی آسیب برساند.

اسید سولفوریک موجود در اسید باتری بسیار خورنده است، به ویژه برای سطوح پلاستیکی، لاستیکی یا فلزی و به شدت با مواد قلیایی واکنش نشان می دهد. محصولات فقط باید زمانی استفاده شوند که از تجهیزات حفاظتی مناسب در یک منطقه با تهویه مناسب استفاده کنید.

چه نوع باتری هایی به اسید باتری نیاز دارند؟

باتری های مبتنی بر سرب توسط فیزیکدان Gaston Plante در سال 1859 اختراع شدند. هزینه کم و توانایی آنها در تولید جریان های موج بالا باعث محبوبیت آنها در بین رانندگان شد. حتی امروزه نیز این باتری ها همچنان مورد استفاده قرار می گیرند و از جایگزینی با نسخه های مدرن تر خودداری می کنند که گواهی بر کیفیت آنهاست.

امروزه، نه تنها در اتومبیل‌ها، بلکه به‌عنوان سیستم‌های مستقل و تجهیزات پشتیبان در بیمارستان‌ها و مدارس که در دسترس بودن بالا مورد نیاز است، به طور گسترده استفاده می‌شوند.

40 سال تجربه در پشت محصول شما

phosphoric-acid.ir با بیش از چهار دهه تجربه به عنوان تامین کنندگان پیشرو مواد شیمیایی در ایران، به طیف مشتریان و خدمات با کیفیت بالا بسیار افتخار می کند. با یک سوال فنی یا برای دریافت قیمت با ما تماس بگیرید و ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *