خرید اینترنتی الکل ایزوپروپیل | ایزوپروپانول

شرح

تامین کنندگان ایزوپروپیل الکل برای استفاده آزمایشگاهی در ایران

phosphoric-acid.ir یک تامین کننده اختصاصی ایزوپروپیل الکل برای استفاده در آزمایشگاه است. از بین ظروف 2.5 و 25 لیتری و همچنین 1000 لیتر IBC را انتخاب کنید. برخی از گزینه ها با تخفیف برای سفارشات عمده ارائه می شوند – برای جزئیات بیشتر در مورد سفارش های بزرگتر با ما تماس بگیرید.

این محصول با حداقل خلوص 99 درصد و سطوح ناخالصی بیش از 0.002 درصد اسید استیک، 0.01 درصد آلدئید و کتون و 0.002 درصد مواد غیر فرار به فروش می رسد.

ما همچنین ایزوپروپیل الکل را برای استفاده عمومی و تحلیلی عرضه می کنیم.

موارد مصرف ایزوپروپیل الکل در آزمایشگاه

این ترکیب بسیار متنوع است و در طیف وسیعی از کاربردهای آزمایشگاهی استفاده می شود:

  • به عنوان یک مایع تمیز کننده برای پاک کردن و تمیز کردن سطوح کار ایزوپروپیل الکل نسبتاً غیر سمی است، به سرعت تبخیر می شود و عملا هیچ اثری از روغن باقی نمی گذارد.
  • به عنوان یک حلال برای بسیاری از ترکیبات غیر قطبی، آن را به گزینه ای ارجح برای حل کردن روغن تبدیل می کند.
  • به عنوان یک حد واسط در بسیاری از واکنش ها، از جمله استری شدن برای تولید ایزوپروپیل استات. با هیدروکسید سدیم و دی سولفید کربن برای تولید ایزوپروپیل گزانتات سدیم و با تتراکلرید تیتانیوم و آلومینیوم برای تولید ایزوپروکسیدهای آلومینیوم و تیتانیوم.
  • به عنوان یک عامل ضد عفونی کننده، معمولاً به صورت محلول 60 تا 70 درصد در آب. آب باعث می شود که باکتری ها منافذ خود را باز کنند و به ایزوپروپیل الکل اجازه ورود به سلول را بدهند و متابولیسم را مختل کنند. همچنین می توان از آن به عنوان ضد عفونی کننده دست استفاده کرد.
  • به عنوان یک نگهدارنده محبوب در میان زیست شناسان، که این ترکیب را به دلیل سمیت کمتر آن در مقایسه با فرمالدئید و انواع دیگر ترجیح می دهند. معمولاً برای حفظ بافت های آلی از محلول 70 تا 99 درصد استفاده می شود.
  • برای استخراج DNA تحلیل و بررسی. ایزوپروپیل الکل به محلولی حاوی DNA اضافه می شود تا پس از سانتریفیوژ، آن را در گلوله رسوب دهد. این کار به این دلیل است که DNA در الکل ایزوپروپیل نامحلول است.

بیش از 40 سال تجربه

phosphoric-acid.ir با بیش از 40 سال تجربه در زمینه تولید مواد شیمیایی، شهرت رشک برانگیزی برای ارائه محصولات با کیفیت بالا و خدمات عالی به مشتریان ایجاد کرده است. اگر به کمک نیاز دارید، یکی از کارکنان قبل، در حین یا بعد از خرید شما با کمال میل به شما کمک خواهد کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *