خرید اینترنتی ایزوپروپیل الکل تک

خرید ایزوپروپیل الکل برای مصارف عمومی

ما ایزوپروپیل الکل را برای استفاده عمومی در ظروف 2.5 لیتری و 25 لیتری و همچنین درام های 200 لیتری و IBC های 1000 لیتری عرضه می کنیم. این نوع ایزوپروپیل الکل محبوب ترین ما است، زیرا بسیاری از مشتریان ما از خدمات مشترکی که ما باید ارائه دهیم مانند مخلوط کردن و بطری سازی سفارشی استفاده می کنند.

ما همچنین با سفارش های بزرگتر تخفیف های عمده ارائه می دهیم. به سادگی با ما تماس بگیرید تا در مورد نیازهای خود صحبت کنید.

موارد مصرف ایزوپروپیل الکل

ایزوپروپیل الکل یک محصول الکلی چند منظوره با کاربردهای گسترده در نظافت، آرایشی و بهداشتی و بیمارستانی است. حتی می توان از آن در خانه به عنوان الکل مالشی برای تمیز کردن سطوح و جلوگیری از ایجاد لکه استفاده کرد.

کاربردهای مختلف ایزوپروپیل الکل عبارتند از:

  • به عنوان یک حلال برای پوشش ها و فرآیندهای صنعتی
  • به عنوان یک ماده میانی که ایزوپروپیل استات را ایجاد می کند
  • به عنوان یک عنصر در محصولات پزشکی و خود مراقبتی مانند ضدعفونی کننده دست و دستمال مرطوب ضد عفونی کننده
  • به عنوان یک عنصر در افزودنی های سوخت «خشک کن گاز» در صنعت خودروسازی
  • در خانه به عنوان یک ماده تمیز کننده، لکه بر، یخ زدا و به عنوان یک دافع حشرات مطمئن تر.

خواص ایزوپروپیل الکل

ایزوپروپیل الکل ترکیبی با فرمول C است3اچ8O. فرمول ساختاری آن را می توان به صورت CH نوشت3چوچ3، برای درک آسان تر. این الکل یک محلول قابل اشتعال بی رنگ با بوی خاص تشکیل می دهد.

ایزوپروپیل الکل دارای جرم مولکولی/مولری 60.1 و چگالی 0.786 20kg/m3 است.

“آیا می توانید الکل ایزوپروپیل بنوشید؟” – خطرات و خطرات

ایزوپروپیل الکل (یا الکل مالشی) یک ماده شیمیایی کاملاً متفاوت با نوشیدن الکل است و بنابراین نباید مصرف شود. مشکلات ناشی از نوشیدن ایزوپروپیل شامل سردرد و سرگیجه، حالت تهوع و استفراغ و در برخی موارد مرگ است. مصرف بیش از حد را می توان با بوی میوه ای استون مانند در تنفس تشخیص داد.

نگرانی دیگر در مورد این ترکیب اشتعال پذیری آن است. از نظر عملی، ایزوپروپیل الکل چگالی تر از هوا است و بین 2 تا 13 درصد در هوا قابل اشتعال است. همچنین می تواند پراکسیدهایی تشکیل دهد که ممکن است در غلظت های بالا منفجر شوند.

به این دلایل، ایزوپروپیل الکل باید در فضایی با تهویه مناسب، دور از هرگونه شعله باز یا منابع گرما نگهداری شود. هنگام کار با این ترکیب باید همیشه از روش های ایمن استفاده کرد و همیشه از لباس های محافظ استفاده کرد.

با ما یک حساب باز کنید

ما به طور منظم گزینه افتتاح حساب با خود را برای آسان کردن سفارشات بعدی آنها ارائه می دهیم. اگر می خواهید سفارش منظم ایزوپروپیل الکل را تنظیم کنید، لطفا برای اطلاعات بیشتر با یکی از اعضای تیم فروش ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *