خرید اینترنتی باریم کلرید دی هیدرات 10% w/v

شرح

باریم کلرید دی هیدرات 10% w/v را از phosphoric-acid.ir خریداری کنید

در phosphoric-acid.ir، ما دی هیدرات کلرید باریم 10% w/v را در ظروف 2.5 لیتری عرضه می کنیم.

ما همچنین بسته بندی سفارشی و برچسب شخصی را در میان گزینه های دیگر، متناسب با نیازهای شما، ارائه می دهیم. تمامی محصولات ما با 100% ضمانت کیفیت عرضه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت پس از خرید ارسال می شوند. لطفا برای انتقاد با ما تماس بگیرید.

اثرات بهداشتی باریم کلرید دی هیدرات

پس از جذب، کلرید باریم به یون های کلرید و باریم تجزیه می شود. بدن قادر است این یون ها را دفع کند، اما باریم حتی پس از یک بار مصرف خوراکی نیز می تواند سمی باشد. باریم برای چشم نیز تحریک کننده است اما برای پوست نه. مواجهه مکرر یا در صورت عدم درمان می تواند منجر به آسیب دائمی کلیه شود.

خطر قرار گرفتن در معرض باریم کلرید دی هیدرات

کلرید باریم را نمی توان مستقیماً به افراد خصوصی فروخت، بنابراین خطر تصادف در خانه ناچیز است. در یک محیط صنعتی، خطرات را می توان با استفاده از اقدامات ایمنی دقیق به حداقل رساند، جایی که این ماده شیمیایی فقط توسط متخصصان آموزش دیده اداره می شود.

سرنوشت زیست محیطی

در محیط، کلرید باریم نیز به یون های باریم و کلرید تجزیه می شود. در حالی که یون های کلرید می توانند در محلول باقی بمانند، یون های باریم واکنش پذیرتر هستند و می توانند در حضور سولفات، رسوبات سولفات باریم را تشکیل دهند.

این شکل نامحلول می تواند رسوب کند و در رسوب باقی بماند. با این حال، در شکل اصلی خود، کلرید باریم پتانسیل کمی برای تجمع زیستی در آب دارد، به این معنی که هیچ تهدید مزمن یا حاد عمده ای برای موجودات آبزی ایجاد نمی کند.

پشتیبانی فنی رایگان

لطفاً برای دریافت قیمت یا راهنمایی فنی با ما تماس بگیرید و یکی از اعضای تیم خدمات مشتری ما خوشحال خواهد شد که قبل، در حین و پس از خرید شما را راهنمایی کند.

phosphoric-acid.ir طیف گسترده ای از مواد شیمیایی، از معرف های بالینی و بافرهای تخصصی گرفته تا محصولات سفارشی را ارائه می دهد. ما بیش از 40 سال است که در بخش شیمیایی تأسیس شده ایم و به دلیل مواد شیمیایی صنعتی با کالیبر بالا و عملکرد عالی در تحویل، شهرت قابل توجهی به دست آورده ایم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *