خرید اینترنتی بوتانون

شرح

چرا بوتانون آنلاین از phosphoric-acid.ir ایران بخریم؟

با بیش از 40 سال تجربه و اعتبار در تعدادی از جوایز شناخته شده بین المللی، ما در موقعیت ایده آل برای رسیدگی به تمام سوالات شیمیایی شما هستیم. بسیاری از مشتریان قدیمی ما شرکت‌های «تراشه‌های آبی» هستند که می‌دانند وقتی بوتانون را از phosphoric-acid.ir خریداری می‌کنند، بوتانون را با اطمینان می‌خرند.

درباره بوتانون

بوتانون یک حلال پرکاربرد است که با نام متیل اتیل کتون یا به اختصار MEK نیز شناخته می شود. این ماده به دلیل خاصیت ضد چربی آن ارزشمند است و در کاربردهای مختلف از استفاده به عنوان یک عامل تمیز کننده گرفته تا ساخت رزین ها و وینیل ها استفاده می شود.

بوتانون همچنین دارای خواص جوشکاری است و در میان کاربردهای مهم آن، توسط سازندگان مدل مقیاس برای مونتاژ کیت ها استفاده می شود. بوتانون یک ماده شیمیایی مهم در سراسر جهان است و در مقیاس عظیمی تولید می شود.

اقدامات احتیاطی ایمنی بوتانون

مانند هنگام کار با هر ماده شیمیایی، هنگام کار با بوتانون یا کار با آن باید مراقب باشید. بوتانون تعدادی از خطرات بالقوه را برای کاربر ایجاد می کند و فقط باید توسط افراد ذیصلاح رسیدگی شود.

بوتانون باید دور از کودکان و حیوانات نگهداری شود. بوتانون باید در ظرف اصلی خود، محکم بسته شده و دور از منابع اشتعال، جرقه و شعله نگهداری شود. بوتانون به عنوان “قابل اشتعال” طبقه بندی می شود و با مواد اکسید کننده واکنش نشان می دهد.

هنگام استفاده از بوتانون باید از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) استفاده کرد، از جمله محافظ چشم تایید شده، لباس ایمنی، کفش ایمنی و دستکش ایمنی سازگار. بوتانون باید همیشه در یک منطقه با تهویه مناسب استفاده شود و هنگام جابجایی مقادیر زیاد باید از دستگاه تنفسی استفاده شود.

مجموعه ای از محلول های شیمیایی

phosphoric-acid.ir علاوه بر بوتانون، به‌عنوان پیشروترین تامین‌کننده مواد شیمیایی آنلاین در ایران، از ارائه طیف گسترده‌ای از مواد شیمیایی از جمله:

  • اسیدها
  • مواد شیمیایی تخصصی
  • محلول های بافر pH و محلول های بافر رنگی
  • طیف گسترده ای از راه حل های ابزار
  • معرف های تحلیلی
  • راه حل های استاندارد

شرکت تضمین کیفیت

phosphoric-acid.ir مفتخر است که به استاندارد کیفیت ISO 9001 و استاندارد زیست محیطی ISO 14001 معتبر می باشد. کارکنان phosphoric-acid.ir متخصصان بسیار باتجربه ای هستند که دانش گسترده ای در مورد حمل و نقل ایمن مواد شیمیایی، استانداردهای تولید ناب، کلیه الزامات بهداشتی و ایمنی فعلی و بهترین شیوه های زیست محیطی دارند.

phosphoric-acid.ir یک شرکت تضمین کیفیت است که محصولات با کیفیت تضمین شده را عرضه می کند. ما به شهرت خود در بین تامین کنندگان مواد شیمیایی ایران برای کیفیت، ایمنی، قیمت های رقابتی و خدمات عالی به مشتریان افتخار می کنیم. امروز آنلاین سفارش دهید یا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *