خرید اینترنتی دی کلرومتان ال آر جی | تامین کنندگان مواد شیمیایی ایران

چرا دی کلرومتان (مصرف آزمایشگاهی) را به صورت آنلاین از تامین کنندگان شیمیایی ایران، phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید؟

phosphoric-acid.ir دی کلرومتان را برای استفاده آزمایشگاهی در ظروف 2.5 و 25 لیتری عرضه می کند، با تخفیف برای سفارشات عمده. این محصول با حداقل درجه خلوص 98 درصد و سطوح کنترل شده ناخالصی: حداکثر 0.05 درصد آب و 0.005 درصد مواد غیر فرار به فروش می رسد. اطلاعات بیشتر را می‌توانید از وب‌سایت ما دانلود کنید یا برای جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دی کلرومتان: بازی کودکان؟

دی کلرومتان معمولا در محیط های صنعتی و تحقیقاتی در خلال واکنش های خالص سازی و استخراج و به عنوان حلال استفاده می شود. با این حال، این تنها کاربرد آن نیست! علیرغم جنبه تا حدودی تیره‌تر – به عنوان یک ترکیب بالقوه سرطان‌زا – معمولاً در یک اسباب‌بازی چینی به نام پرنده نوشیدنی استفاده می‌شود.

این “پرنده” از دو ظرف – سر و بدن – تشکیل شده است که از طریق یک لوله به هم متصل شده اند. هنگامی که کار می کند، پرنده می تواند با بالا و پایین کردن سر خود از یک فنجان آب بنوشد. در نگاه اول، ممکن است یک ماشین حرکت دائمی به نظر برسد، اما در واقع به گرادیان دمایی بین سر و بدن به عنوان منبع انرژی متکی است.

اسباب بازی را می توان با شروع حرکت نوک زدن فعال کرد. با تبخیر دی کلرومتان از سر، گرمای تبخیر باعث کاهش دما می شود که به نوبه خود باعث متراکم شدن این ترکیب می شود. در نتیجه، این فشار بالاتر دی کلرومتان را از بدن به سر می مکد و در نهایت باعث سنگین شدن آن و پایین آمدن آن می شود. همین اثر اکنون در بدن اعمال می‌شود و وقتی بخار دی کلرومتان شروع به بالا رفتن می‌کند، می‌تواند پرنده را به موقعیت اصلی خود برگرداند و چرخه دوباره شروع می‌شود.

با phosphoric-acid.ir یک حساب باز کنید

اگر می خواهید با ما حساب باز کنید، لطفا با یکی از اعضای تیم فروش ما تماس بگیرید. آنها خوشحال خواهند شد که قبل، در حین و بعد از خرید شما کمک کنند تا اطمینان حاصل شود که محصولات ما انتظارات شما را برآورده می کنند. همه مواد شیمیایی ما با ضمانت 100٪ کیفیت ارائه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت ارسال می شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *