خرید اینترنتی سود سوزآور 10% وزنی

شرح

چرا سود سوزآور 10% وزنی را به صورت آنلاین از تامین کنندگان شیمیایی ایران، phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید؟

ما سود سوزآور 10% وزنی در ظروف 5 لیتری عرضه می کنیم و برای خریداران عمده با سفارش های بالای 4 مورد تخفیف در نظر گرفته شده است. ما همچنین گزینه های بیشتری را با تمام محصولات خود ارائه می دهیم، از جمله مقادیر عمده و درجه های مختلف. برای جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید.

سود سوزآور به عنوان یک عامل تمیز کننده

سود سوزآور – هیدروکسید سدیم (NaOH) – معمولاً به عنوان یک عامل تمیز کننده، هم در محیط های صنعتی و هم در خانه استفاده می شود. در مقیاس بزرگ، معمولاً به صورت رقیق شده در آب گرم برای حذف رسوبات پروتئین، چربی، چربی و روغن استفاده می شود. این ویژگی ها آن را در بسیاری از کاربردهای مختلف، از تمیز کردن مخازن بزرگ گرفته تا تجهیزات ظریف، ایده آل می کند.

در خانه، یک محصول محبوب برای رفع گرفتگی لوله ها و زهکشی ها یا چربی زدایی اجاق ها و اجاق های لکه دار است. در این مورد، بیشتر مردم محصولاتی را انتخاب می‌کنند که به صورت ژل مایع غلیظ ارائه می‌شوند که استفاده از آن‌ها آسان‌تر است.

چگونه کار می کند؟

سود سوزآور یک چربی‌گیر قوی است زیرا نه تنها می‌تواند چربی را به محصولات محلول تبدیل کند، که می‌تواند با آب از بین برود، بلکه پروتئین را نیز تجزیه می‌کند (مانند مو). هنگامی که سود سوزآور در آب داغ حل می شود، این واکنش ها به شدت توسط گرما افزایش می یابد.

ایمنی

محصولات مبتنی بر سود سوزآور می توانند بسیار خورنده باشند و بنابراین باید همیشه با احتیاط از آنها استفاده کرد. این ترکیب در گذشته به عنوان پاک کننده رنگ استفاده می شد، اما به سرعت با گزینه های ایمن تر و کارآمدتر جایگزین شد، زیرا می تواند آسیب جدی به چوب وارد کند. لازم به ذکر است که این محصولات باید همیشه دور از کودکان و حیوانات خانگی نگهداری شوند.

تحویل سریع

تمامی محصولات ما با ضمانت 100% کیفیت عرضه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت ارسال می شوند. یکی از اعضای تیم خدمات مشتری ما خوشحال خواهد شد که قبل، در حین و بعد از خرید به شما کمک کند.

فایل های MSDS

فایل های زیر برای دانلود موجود است:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *