خرید اینترنتی سولفات آلومینیوم | تامین کنندگان مواد شیمیایی ایران

شرح

چرا سولفات آلومینیوم را از phosphoric-acid.ir بخریم؟

phosphoric-acid.ir ایران برای بیش از 40 سال پیشرو در صنعت شیمیایی بوده است. با کاتالوگی از اعتبارنامه ها، ما در سطح بین المللی به دلیل محصولات با کیفیت بالا، تعهد به محیط زیست و خدمات درجه یک به مشتریان خود شناخته شده ایم.

ما سولفات آلومینیوم را با خلوص حداقل 96 درصد عرضه می کنیم. همچنین می توانید از بین بسته بندی های مختلف از جمله ظروف 1 کیلوگرمی و کیسه های 25 کیلوگرمی انتخاب کنید و در صورت خرید عمده از تخفیف برخوردار شوید.

از تامین‌کننده‌ای که می‌توانید به آن اعتماد کنید، خرید کنید، جایی که نیازهای شما در اولویت قرار می‌گیرد.

سولفات آلومینیوم چیست؟

سولفات آلومینیوم یک ترکیب شیمیایی با فرمول Al2(SO) است4). این یک نمک دوتایی است که به نام آلوم نیز شناخته می شود و از فرمول AB(SO) پیروی می کند4)2.12 ساعت20 که در آن A و B هر دو آلومینیوم هستند. سایر اشکال هیدراته نیز شامل هگزادک هیدرات و اکتادک هیدرات است.

سولفات آلومینیوم بی آب یک جامد کریستالی سفید رنگ است که به طور طبیعی در نزدیکی آتشفشان ها یا زباله های معدنی در حال سوختن زغال سنگ وجود دارد. این ماده معدنی بسیار کمیاب به نام معدنی میلوسوویچیت است.

موارد استفاده از سولفات آلومینیوم

سولفات آلومینیوم برای انواع کاربردهای صنعتی مناسب است. از تصفیه آب گرفته تا منسوجات و ساخت و ساز، این یک ترکیب همه کاره است که در زندگی روزمره کاربردهای مختلفی پیدا می کند.

تصفیه آب آشامیدنی

سولفات آلومینیوم که به صورت جایگزین سولفات آلومینیوم نوشته می شود، معمولاً به عنوان یک عامل لخته سازی در فرآیند تصفیه آب استفاده می شود. هنگامی که سولفات آلومینیوم به آب اضافه می شود، ناخالصی ها را به یکدیگر متصل می کند. این منعقدات بزرگ‌تری را تشکیل می‌دهد که قبل از اینکه توسط فیلتراسیون حذف شوند در کف آب قرار می‌گیرند.

سایر برنامه ها

سولفات آلومینیوم علاوه بر کاربرد در تصفیه خانه های آب، کاربردهای فراوان دیگری نیز دارد. استفاده شده است:

  • به عنوان یک مرد در صنعت نساجی
  • در خاک برای کاهش pH
  • به عنوان یک عامل ضد آب
  • در ساخت و ساز به عنوان یک شتاب دهنده در بتن
  • برای تسکین نیش و نیش حشرات
  • به عنوان یک نرم تن کش موثر

آنچه phosphoric-acid.ir می تواند به شما ارائه دهد

در phosphoric-acid.ir، همه محصولات ما با 100٪ تضمین کیفیت ارائه می شوند. با ما در کنار شما، شما نه تنها می توانید از بین طیف وسیعی از اندازه های بسته انتخاب کنید، بلکه می توانید بسته بندی را مطابق با نیازها و سبک کسب و کار خود سفارشی کنید.

امروز آنلاین سفارش دهید و ما ظرف 24 ساعت آن را برای شما ارسال خواهیم کرد. یا اگر می خواهید در مورد آنچه که ما برای کسب و کار شما می توانیم بیشتر بدانید، با تیم فروش فنی ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *