خرید اینترنتی فنل فتالئین 0.05% w/v

به دنبال فنل فتالئین 0.05% w/v هستید؟

ما فنل فتالئین 0.05% w/v را در ظروف 2.5 لیتری عرضه می کنیم، با تخفیف در سفارشات عمده بیش از 4 مورد. MSDS کامل برای دانلود از وب سایت ما در دسترس است. ما همچنین بسیاری از گزینه های دیگر را با تمام محصولات خود ارائه می دهیم، از برچسب زدن شخصی گرفته تا مواد شیمیایی سفارشی.

فنل فتالئین به عنوان یک شاخص pH: چگونه کار می کند؟

محبوب ترین کاربرد فنل فتالئین به عنوان نشانگر pH است. این می تواند به تنهایی مورد استفاده قرار گیرد، یا در کنار تیمول آبی یا متیل قرمز، جزء شاخص های جهانی باشد. این مخلوط ها طیف وسیع تری از تغییرات pH را پوشش می دهند.

از دیدگاه شیمیایی، فنل فتالئین به دلیل 4 حالت مختلف در محلول ها، با رنگ های مختلف، به عنوان یک نشانگر pH عمل می کند:

  • در شرایط شدید اسیدی (pH<1): رنگ نارنجی
  • در شرایط اسیدی خفیف و تقریباً خنثی (0<pH<8.2): بی رنگ
  • در شرایط قلیایی (8.2<pH<12): صورتی
  • در شرایط قلیایی شدید (pH>13): بی رنگ

کاربردهای طاقچه فنل فتالئین

این ترکیب راه خود را به چندین برنامه کاربردی تغییر رنگ پیدا کرده است:

  • وقتی باربی رنگ مو را تغییر می دهدفنل فتالئین معمولاً در اسباب‌بازی‌هایی مانند عروسک‌های باربی و غیره استفاده می‌شود که شامل تغییر رنگ می‌شوند. در این مورد، فنل فتالئین به طور معمول با هیدروکسید سدیم مخلوط می شود، که سپس می تواند با دی اکسید کربن موجود در هوا واکنش دهد. این واکنش منجر به افت pH می شود و باربی می تواند رنگ موهای خود را تغییر دهد!
  • سخت مثل بتن: از این ترکیب برای ارزیابی کیفیت بتن نیز استفاده می شود. در شرایط عادی، بتن به دلیل واکنش با آب، دارای pH طبیعی بالا – حدود 8.5 – است. در این حالت، هنگامی که از محلول فنل فتالئین استفاده می شود، بتن صورتی روشن می شود. اما اگر این رنگ ظاهر نشد، ممکن است نشانه کربناته شدن و خراب شدن آن باشد.

100% تضمین کیفیت

تمامی محصولات ما با 100% ضمانت کیفیت عرضه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت پس از خرید ارسال می شوند. ما علاوه بر فنل فتالئین، طیف وسیعی از محصولات دیگر، از مواد شیمیایی دارویی گرفته تا کیت های تست تخصصی را نیز ارائه می دهیم. علاوه بر این، ما همچنین محصولات سفارشی را برای پوشش نیازهای شما ارائه می دهیم. برای اطلاعات بیشتر کافیست با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *