خرید اینترنتی فنل فتالئین 1%

به فنل فتالئین 1% نیاز دارید؟

ما فنل فتالئین را در ظروف 500 میلی‌لیتری عرضه می‌کنیم، با تخفیف در سفارشات عمده. این محبوب ترین محصول فنل فتالئین ما است، اما ما یک محلول 0.05 w/v را نیز ارائه می دهیم. ما همچنین گزینه های بیشتری را با همه محصولات خود ارائه می دهیم، از برچسب زدن سفارشی گرفته تا اندازه های بسته بندی خاص. برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره فنی رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.

فنل فتالئین یک شاخص pH محبوب است

با فرمول C20اچ14O4فنل فتالئین یک نشانگر رایج pH است که در محلول های اسیدی بی رنگ یا در محلول های قلیایی صورتی می شود. به این ترتیب، تیتر کردن واکنش‌های اسید-باز بسیار محبوب است. این ترکیب در آب نامحلول است و به طور معمول در محلول های الکلی تهیه می شود.

این کار می کند زیرا نسخه مولکولی بی رنگ است، اما نسخه یونی صورتی است. هنگامی که یک باز به محلول اضافه می شود، تعادل بین مولکول و یون ها به سمت سمت یونی تغییر می کند و در نتیجه یون های H بیشتری از مولکول حذف می شود (با تولید بعدی یون فنل فتالئین که به رنگ صورتی است). در نتیجه، برای pH کمتر از 8.2، محلول بی رنگ است، اما زمانی که pH به 10 برسد، به صورتی تغییر می کند.

سایر کاربردهای فنل فتالئین

علیرغم اینکه یک نشانگر pH محبوب است، این ترکیب می تواند در کاربردهای دیگر نیز استفاده شود:

  • به عنوان یک ملین، اما محبوبیت آن به دلیل ترس از سرطان زا بودن پس از استفاده طولانی مدت در حال کاهش است.
  • در آزمایش Kastle-Meyer برای شناسایی وجود خون. در این مورد، نمونه مشکوک به خون با الکل و فنل فتالئین و سپس چند قطره پراکسید هیدروژن درمان می شود. اگر نمونه حاوی هموگلوبین باشد، رنگ آن صورتی می شود. این معمولاً به‌عنوان اولین آنالیز به دلیل سهولت آن استفاده می‌شود، با امتیاز اضافی عدم تخریب نمونه، که بعداً می‌تواند برای آزمایش‌های دیگر استفاده شود.

تیم خدمات مشتری دوستانه

ما به تیم خدمات مشتری عالی خود بسیار افتخار می کنیم. اگر به کمک نیاز دارید، فقط برای مشاوره با ما تماس بگیرید. یکی از کارکنان برای اطمینان از اینکه محصول ما نیازهای شما را برآورده می کند، قبل، در حین و بعد از سفارش به شما کمک خواهد کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *