خرید اینترنتی محلول نیتال | تامین کنندگان مواد شیمیایی ایران

شرح

آیا به محلول نیتال نیاز دارید؟

phosphoric-acid.ir بیش از 40 سال است که یک تامین کننده مواد شیمیایی پیشرو در ایران بوده است. با تایید تعدادی از استانداردهای ISO، و همچنین تضمین کیفیت 100% برای هر محصول، ما دانش و تجربه لازم برای رسیدگی به تمام نیازهای تجاری شما را داریم.

محلول نیتال را می توانید از فروشگاه اینترنتی مواد شیمیایی ما در ظروف 500 میلی لیتری و 5 لیتری خریداری کنید. همچنین می توانید MSDS راه حل کامل نیتال را دانلود کنید.

راه حل nital را امروز به صورت آنلاین سفارش دهید، جایی که می توانید تحویل روز بعد در سراسر کشور و تخفیف در سفارشات عمده دریافت کنید. ما همچنین خدمات اضافی و پیشرو در صنعت را برای همه محصولات در دسترس داریم، از جمله برچسب زدن شخصی، بسته بندی قابل تنظیم و انتخاب اندازه بسته بندی خاص. برای اطلاعات بیشتر کافیست با ما تماس بگیرید.

محلول نیتال چیست؟

محلول نیتال محلولی است که حاوی اسید نیتریک و الکل است. معمولاً برای حکاکی معمولی فلزات استفاده می شود. این محصول به ویژه برای آشکار کردن ریزساختار فولادهای کربنی مناسب است.

نوع الکل مورد استفاده برای تهیه این محلول می تواند اتانول، متانول یا الکل متیله باشد. نوع الکل مورد استفاده ممکن است به طور قابل توجهی بر نحوه استفاده از این محلول و اقدامات ایمنی مورد نیاز تأثیر بگذارد.

اطلاعات خطرناک

توجه به این نکته ضروری است که وقتی اتانول و اسید نیتریک با هم مخلوط می شوند، محلول به طور بالقوه قابل انفجار است. این زمانی اتفاق می افتد که غلظت اسید نیتریک از 10٪ (از نظر وزن) بیشتر شود. بنابراین محلول بیش از 5 درصد را نباید در ظرف دربسته نگهداری کرد.

اگر از متانول در محلول استفاده شود، پتانسیل انفجار بسیار کم است زیرا متانول مستعد انفجار نیست. با این حال، این یک ماده بسیار سمی است و به همین دلیل، هنگام استفاده از این ماده شیمیایی باید مراقب باشید.

به طور کلی محلول نیتال عبارت است از:

  • قابل اشتعال
  • در صورت خوردن، استنشاق یا تماس با پوست سمی است
  • به طور بالقوه می تواند اثرات جبران ناپذیری داشته باشد

رویه های ایمنی

  • از گرما، شعله و سایر منابع اشتعال خودداری کنید
  • از تماس با فلزات قلیایی و ترکیبات اکسید کننده قوی خودداری کنید
  • باید بر اساس الزامات مقامات محلی دفع شود
  • محلول ها، به خصوص اگر بالای 5 درصد باشد، نباید در شرایط بسته یا سرد نگهداری شوند تا خطر انفجار کاهش یابد.

تضمین کیفیت

آن اچ عالی را با محلول نیتال که با ضمانت 100٪ کیفیت پشتیبانی می شود، دریافت کنید. در phosphoric-acid.ir، ما در تلاش هستیم تا به همه مشتریان خود خدمات دوستانه ارائه دهیم و همیشه برای اطمینان از برآورده شدن نیازهای شما تلاش بیشتری می کنیم.

ما علاوه بر محلول نیتال، طیف وسیعی از محصولات، از کیت های تست و پتروشیمی گرفته تا داروها و محلول های سفارشی را ارائه می دهیم. در صورت نیاز، می‌توانیم طبق بالاترین استانداردها از جمله فارماکوپه‌های مختلف مانند NIST، ASTM EP، BP تولید کنیم. CP و USP.

برای مشاوره فنی رایگان همین امروز با تیم ما تماس بگیرید. ما خوشحال خواهیم شد که قبل، حین و حتی بعد از خرید به شما مشاوره دهیم.

2 دیدگاه دربارهٔ «خرید اینترنتی محلول نیتال | تامین کنندگان مواد شیمیایی ایران»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *