خرید اینترنتی محلول یدید پتاسیم 1% w/v

به یدید پتاسیم 1% وزنی نیاز دارید؟

  • ما محلول یدید پتاسیم 1% w/v را در ظروف 2.5 لیتری با تخفیف برای سفارشات عمده عرضه می کنیم.
  • MSDS برای دانلود از وب سایت ما در دسترس است
  • ما همچنین گزینه های دیگری را با همه محصولات خود ارائه می دهیم، از جمله برچسب های سفارشی و اندازه های بسته خاص

درباره یدید پتاسیم

یدید پتاسیم یک ماده شیمیایی معدنی با فرمول KI است. از نظر شیمیایی، یدید پتاسیم رفتار یونی در آب دارد و در ساختاری شبیه به کلرید سدیم متبلور می شود. از آنجایی که رطوبت کمتری نسبت به یدید سدیم دارد، کار با آن آسان تر است. نمونه های قدیمی و ناخالص تمایل به تغییر رنگ زرد دارند زیرا این ترکیب به آرامی به کربنات پتاسیم و ید اکسید می شود. یکی از رایج ترین کاربردها برای درمان مشکلات تیروئید است و حتی در فهرست داروهای ضروری سازمان جهانی بهداشت نیز قرار دارد.

شیمی معدنییدید خاصیت احیا کنندگی ملایمی دارد و به راحتی به ید اکسید می شود (I2) در حضور کلر. این واکنش برای حذف ید از منابع طبیعی بسیار مفید است.

2 KI Cl2 → 2KCl I2

یدید پتاسیم همچنین تری یدید را تشکیل می دهد (I3) وقتی با ید ترکیب شود. این شکل از یدید در آب محلول است و معمولاً در واکنش‌های تیتراسیون ردوکس استفاده می‌شود.

KI I2 → KI3

شیمی ارگانیک: یدید پتاسیم همچنین می تواند منبع یدید در سنتز آلی باشد. یک مثال شامل تهیه یدیدها از نمک های آرندی آزونیوم یا آلکیلاسیون برمیدها و کلریدها است.

خدمات مشتری دوستانه

ما به خدمات دوستانه به مشتریان خود بسیار افتخار می کنیم و در صورت نیاز به کمک، یکی از کارکنان خوشحال خواهند شد که قبل، در حین و بعد از سفارش شما به شما کمک کنند تا اطمینان حاصل شود که محصول ما نیازهای شما را برآورده می کند. ما همچنین مشاوره فنی رایگان در مورد تمام محصولات خود ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. تمامی محصولات ما با 100% ضمانت کیفیت عرضه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت پس از خرید ارسال می شوند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *