خرید اینترنتی مروارید سود سوزآور

شرح

چرا مروارید سود سوزآور را به صورت آنلاین از تامین کنندگان شیمیایی ایران، phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید؟

phosphoric-acid.ir می تواند مروارید سود سوزآور را در ظروف 1 کیلوگرمی با تخفیف برای سفارشات عمده عرضه کند. این محصول دارای حداقل خلوص 96 درصد و سطوح ناخالصی در سطوح کنترل شده است. توضیحات کامل را می‌توانید در مشخصات محصول فروش، که برای دانلود از وب‌سایت موجود است، بیابید. این شامل کمتر از 0.001٪ سرب و کمتر از 0.05٪ سولفات است.

سود سوزآور به عنوان یک عامل استریفیکاسیون برای تولید صابون

یکی از بهترین واکنش های شناخته شده مربوط به سود سوزآور (هیدروکسید سدیم، NaOH) مطمئناً در فرآیند ساخت صابون است. در این حالت، واکنش صابونی سازی نامیده می شود و شامل یک پایه – سود سوزآور – و انواع مختلف چربی (تری گلیسیرید) است. در طی واکنش، تری گلیسیرید توسط سود سوزآور مورد حمله قرار می گیرد و پیوندهای استری را می شکند و نمک اسید چرب (سدیم) که صابون است و گلیسرول آزاد می شود.

تری گلیسیرید سود سوزآور (NaOH) → گلیسرول صابون (نمک اسید چرب)

سود سوزآور به عنوان یک عامل ترانس استریفیکاسیون برای تولید بیودیزل

سود سوزآور همچنین در ساخت بیودیزل، یعنی به عنوان یک کاتالیزور در ترانس استری کردن چربی ها و الکل، نقش دارد. هدف اصلی از افزودن آن، تسریع پروتون زدایی الکل برای تولید اتیل استرهای اسیدهای چرب و گلیسرول است. عجیب است، برای این واکنش استفاده از سود سوزآور بی آب ضروری است، در غیر این صورت نتیجه نهایی صابون از طریق همان واکنشی است که در بالا توضیح داده شد.

تری گلیسیرید الکل (در حضور NaOH) → اتیل استرهای اسیدهای چرب گلیسرول

با ما یک حساب باز کنید

با بیش از 40 سال تجربه در این زمینه، نام ما مخفف محصولات با کیفیت بالا و خدمات عالی به مشتریان است. پس چرا با ما حساب باز نمی کنید؟ با طیف گسترده ای از مواد شیمیایی و همچنین محصولات سفارشی، ما می توانیم تمام نیازهای شما را پوشش دهیم. برای اطلاعات بیشتر کافیست با ما تماس بگیرید و یکی از کارکنان خوشحال خواهد شد که قبل، حین و بعد از خرید به شما کمک کند.

فایل های MSDS

فایل های زیر برای دانلود موجود است:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *