خرید اینترنتی مروارید هیدروکسید سدیم

به دنبال مروارید هیدروکسید سدیم هستید؟

  • ما مروارید هیدروکسید سدیم را در ظروف 1 کیلوگرمی با تخفیف برای سفارشات عمده عرضه می کنیم
  • این محصول با حداقل خلوص 96 درصد و سطوح ناخالصی بیش از 2 درصد کربنات، 0.01 درصد کلرید و 0.1 درصد سولفات به فروش می رسد.
  • ما همچنین گزینه های بیشتری را با تمام محصولات خود ارائه می دهیم، از بسته بندی شخصی گرفته تا ترکیب سفارشی

سدیم هیدروکسید چگونه ساخته می شود؟

این ترکیب معمولاً از طریق الکترولیز توسط فرآیند کلرآلکالی سنتز می شود. هنگامی که واکنش کامل شد، گاز کلر پس از تبخیر آب از هیدروکسید سدیم جامد جدا می شود.

این ترکیب همچنین می تواند از مخلوط کردن آب و فلز سدیم خالص با محصولات جانبی گاز و حرارت تولید شود. این واکنش می تواند بسیار خطرناک باشد، به خصوص در صورت استفاده از مقادیر زیاد سدیم. به دلیل اثر دیدنی آن، که اغلب در شعله های آتش می ترکد، معمولا برای تظاهرات دانش آموزان در مدارس سراسر جهان استفاده می شود. علیرغم محبوبیت در یک محیط دانشگاهی، تولید هیدروکسید سدیم یک واکنش اقتصادی امکان پذیر نیست.

روش های قدیمی تر مورد استفاده برای تولید هیدروکسید سدیم

قبل از توسعه فرآیند کلرآلکالی، هیدروکسید سدیم با مخلوط کردن کربنات سدیم و هیدروکسید کلسیم به روشی به نام سوزاننده تولید می شد.

Ca(OH)2 Na2CO3 → CaCO3 → 2 NaOH

این واکنش با روش Solvay که در اواخر قرن 19 توسعه یافت جایگزین شد و این روش در نهایت با روش الکترولیتی که امروزه استفاده می شود تنها چند سال بعد جایگزین شد.

آیا سدیم هیدروکسید بی خطر است؟

هیدروکسید سدیم یک قلیایی بسیار قوی است و می تواند به راحتی بافت زنده را تجزیه کند و به طور بالقوه باعث سوختگی جدی شود. همچنین در صورت تماس با چشم ممکن است باعث کوری دائمی شود. برای جلوگیری از این اثرات، استفاده از لباس های محافظ مناسب، از جمله دستکش لاستیکی، محافظ چشم و لباس ایمنی ضروری است. کمک های اولیه شامل شستن ناحیه آسیب دیده با مقدار زیادی آب و در صورت نیاز درخواست کمک پزشکی است.

از نظر نگهداری، این ماده شیمیایی باید جدا از فلزات و مواد شیمیایی اکسید کننده قوی نگهداری شود. بسیار خورنده است و می تواند گاز هیدروژن قابل اشتعال را در تماس با برخی فلزات از جمله آلومینیوم آزاد کند. همچنین برای شیشه خورنده است و بنابراین باید در ظرف پلاستیکی نگهداری شود.

روی ما یک حساب باز کنید

اگر مشتری دائمی هستید، ممکن است بخواهید یک حساب کاربری با ما باز کنید تا پردازش سفارش شما آسانتر و سریعتر شود. اگر چنین است، لطفا با ما تماس بگیرید و یکی از اعضای تیم فروش ما خوشحال خواهد شد که به شما کمک کند. تمامی محصولات ما با 100% گارانتی عرضه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت پس از خرید ارسال می شوند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *