خرید اینترنتی نیترات نقره 0.02M (0.02N).

شرح

به دنبال نیترات نقره 0.02M هستید؟

  • ما نیترات نقره 0.02M را در ظروف 2.5 لیتری با تخفیف برای سفارشات عمده عرضه می کنیم.
  • MSDS کامل برای دانلود از وب سایت ما در دسترس است
  • ما همچنین نیترات نقره را به شکل جامد یا در محلول 0.1M و 0.01M ارائه می کنیم.
  • علاوه بر این، با تمام محصولات ما می توانید برچسب های سفارشی و اندازه بسته های خاص را در میان گزینه های دیگر داشته باشید

نیترات نقره برای چه مواردی استفاده می شود؟

نیترات نقره یک ماده شیمیایی مفید در بسیاری از فرآیندهای صنعتی است، از جمله:

  • پیش ساز: این ترکیب نه تنها ارزان‌ترین نمک نقره است، بلکه یکی از پایدارترین نمک‌ها در برابر نور، غیر رطوبت‌بینی است و در آب حل می‌شود، بنابراین خواص جذاب زیادی برای استفاده از آن ارائه می‌دهد. علاوه بر این، نیترات می تواند به راحتی در واکنش های جایگزینی جایگزین شود و این ترکیب را در فرآیندهای صنعتی بسیار متنوع می کند. نمونه ها از ساخت فیلم عکاسی گرفته تا مواد منفجره مانند آزید، فولمینات یا استیلید متفاوت است.
  • شیمی تجزیه: کاتیون نقره قادر است به سرعت با هالیدها واکنش داده و هالید نقره نامحلول تولید کند. نتیجه یک رسوب کرم در حضور Br، سفید با کلر و زرد با I است. بنابراین این واکنش برای آزمایش وجود کلرید، برمید یا یدید ایده آل است. برای از بین بردن یون های مزاحم مانند کربنات و سولفید که ممکن است با نتایج تداخل داشته باشد، نمونه باید اسیدی شود. رسوب با هالید موجود متفاوت است: کرم (برمید نقره)، سفید (کلرید نقره) و زرد (یدید نقره)
  • سنتز آلی: از نیترات نقره می توان برای جداسازی آلکن های مختلف با جذب انتخابی استفاده کرد و پس از آن از آمونیاک برای آزادسازی آلکن آزاد استفاده کرد.
  • بافت شناسیاین ترکیب برای شناسایی فیبرهای شبکه ای، اسیدهای نوکلئیک و پروتئین ها از جمله در ژل های PAGE و میکروسکوپ الکترونی روبشی استفاده می شود.

خدمات دوستانه

ما به خدمات مشتریان دوستانه خود بسیار افتخار می کنیم. اگر به کمک نیاز دارید، با ما تماس بگیرید و یکی از کارکنان خوشحال خواهد شد که قبل، در حین و بعد از خرید شما کمک کند تا اطمینان حاصل شود که محصول ما انتظارات شما را برآورده می کند. برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره فنی رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.

فایل های MSDS

فایل های زیر برای دانلود موجود است:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *