خرید اینترنتی پراکسید هیدروژن تک

 

شرح

چرا پراکسید هیدروژن (مصرف عمومی) را به صورت آنلاین از تامین کنندگان شیمیایی ایران، phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید؟

phosphoric-acid.ir می‌تواند پراکسید هیدروژن را برای استفاده عمومی در ظروف 2.5 و 25 لیتری عرضه کند، با تخفیف برای سفارش‌های بیش از 4 مورد. ما همچنین می توانیم تمام محصولات خود را با برچسب شخصی یا درجه های مختلف عرضه کنیم. برای اطلاعات بیشتر کافیست با ما تماس بگیرید.

پراکسید هیدروژن چگونه ساخته می شود؟

یکی از اولین روش‌ها برای تولید پراکسید هیدروژن، هیدرولیز پراکسیدی سولفات آمونیوم تهیه شده از الکترولیز بی سولفات آمونیوم در حضور اسید سولفوریک بود.

این فرآیند با فرآیند کارآمدتر آنتراکینون که در سال 1939 به ثبت رسید جایگزین شده است. ساخت پراکسید هیدروژن با احیای آنتاکینون به آنتراهیدروکینون مربوطه از طریق هیدروژناسیون در حضور کاتالیزور پالادیوم آغاز می شود. این واکنش با خوداکسیداسیون آنتراهیدروکینون دنبال می‌شود که آنتراکینون را یک بار دیگر بازسازی می‌کند، اما مهم‌تر از همه، پراکسید هیدروژن به عنوان یک محصول جانبی تشکیل می‌شود.

از نظر عملی، این واکنش‌های اکسیداسیون در حضور هوای فشرده حباب‌دار در محلول آنتراسن انجام می‌شود و اکسیژن موجود در هوا قادر است با اتم‌های هیدروژن در گروه هیدروکسی واکنش دهد و همزمان پراکسید هیدروژن تولید کند و آنتراکینون را اصلاح کند. زمان. در این مرحله، پراکسید هیدروژن حذف می شود، آنتراکینون به آنتراسن کاهش می یابد و چرخه می تواند دوباره شروع شود. گران ترین مرحله در این فرآیند، بازسازی کینون است که باید با استفاده از گاز هیدروژن و یک کاتالیزور فلزی انجام شود.

محققان مدت‌ها تلاش کرده‌اند تا روشی برای تولید پراکسید هیدروژن مستقیماً از هیدروژن و اکسیژن ایجاد کنند. با این حال، ثابت شده است که این بسیار دشوار است زیرا ترمودینامیک همیشه تولید آب را به جای آن ترجیح می دهد. برخی از روش ها در حال توسعه هستند، اما هیچ کدام به استفاده در مقیاس صنعتی دست نیافته اند.

تحویل سریع

ما به خدمات تحویل سریع خود افتخار می کنیم و اکثر محصولات ما ظرف 24 ساعت پس از خرید ارسال می شوند. اگر در مورد هر یک از محصولات ما به کمک نیاز دارید، یکی از اعضای تیم مشتری دوستانه ما خوشحال خواهد شد که قبل، حین و بعد از سفارش شما به شما کمک کند تا اطمینان حاصل شود که محصولات ما انتظارات شما را برآورده می کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *