خرید اینترنتی پراکسید هیدروژن 20 جلدی LRG

شرح

چرا پراکسید هیدروژن 6٪ (20 جلد) را به صورت آنلاین از تامین کنندگان شیمیایی ایران، phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید؟

phosphoric-acid.ir پراکسید هیدروژن 6٪ (20 vols) را در ظروف 2.5 لیتری عرضه می کند، با تخفیف برای سفارش های بیش از 4 مورد. این محصول بین 19.7 تا 20.3 به فروش می رسد (اطلاعات بیشتر را می توانید در مشخصات محصول فروش مشاهده کنید). مانند تمام محصولات ما، بسته بندی سفارشی و ترکیب سفارشی را نیز ارائه می دهیم.

تاریخچه پراکسید هیدروژن

این ترکیب در ابتدا توسط لویی ژاک تنارد پس از واکنش بین اسید نیتریک و پراکسید باریم توصیف شد. نسخه بهبودیافته به جای آن از اسید سولفوریک و سولفات باریم استفاده می کرد و تا اواسط دهه 20 استفاده می شد.هفتم قرن.

با این حال، قبل از اینکه تولید آن به سطح صنعتی برسد، اعتقاد بر این بود که پراکسید هیدروژن ناپایدار است زیرا هر تلاشی برای جدا کردن آن از آب شکست خورد. این به دلیل ناخالصی های موجود – از جمله فلزات واسطه – بود که می توانند تجزیه پراکسید هیدروژن را کاتالیز کنند. سرانجام، تقریباً 100 سال پس از کشف، ریچارد ولفنشتاین توانست پراکسید هیدروژن خالص را با تقطیر در خلاء تولید کند.

این اتفاق 2 سال پس از آن افتاد که فیزیکدان ایتالیایی، جاکومو کارارا توانست فرمول مولکولی H2O2 خود را پس از اندازه گیری وزن مولکولی آن با نقطه فرورفتگی انجماد تایید کند. تا آن زمان حداقل نیم دوجین فرمول مولکولی ممکن برای این ترکیب وجود داشت که با تمام شواهد نظری موجود در آن زمان سازگار بود. تا سال 1934 بود که فیزیکدان انگلیسی ویلیام پنی و فیزیکدان اسکاتلندی گوردون ساترلند ساختار مولکولی آن را توصیف کردند که به طرز قابل توجهی شبیه به نسخه ای است که امروزه پذیرفته شده است.

امروزه پراکسید هیدروژن بیشتر به صورت محلول در دسترس است و معمولاً با غلظت 3 تا 6 درصد برای مصارف خانگی و تا 35 درصد برای مصارف صنعتی و آزمایشگاهی موجود است. برای کاربردهای تخصصی، پراکسید هیدروژن خالص نیز موجود است، اما این محلول‌ها به مناطق ذخیره‌سازی خاصی نیاز دارند. این به این دلیل است که محلول‌های بالای 70 درصد می‌توانند به بخار و اکسیژن تبدیل شوند و این یک ترکیب بالقوه کاملاً خطرناک است.

قول کیفیت phosphoric-acid.ir

تمامی محصولات ما با 100% ضمانت کیفیت عرضه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت پس از خرید ارسال می شوند. phosphoric-acid.ir با بیش از 4 دهه تجربه در تولید مواد شیمیایی، شهرت رشک برانگیزی برای محصولات با کیفیت بالا و خدمات دوستانه به مشتریان ایجاد کرده است. برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره فنی رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *