خرید اینترنتی پراکسید هیدروژن 35 درصد

شرح

چرا پراکسید هیدروژن 35٪ را به صورت آنلاین از تامین کنندگان شیمیایی ایران، phosphoric-acid.ir Chemicals خریداری کنید؟

ما پراکسید هیدروژن 35٪ را در ظروف 2.5 و 25 لیتری با تخفیف برای سفارشات عمده عرضه می کنیم. این محصول با 34.8% تا 35.6% و حداقل سطوح ناخالصی شامل <10ppm کلرید و <1000ppm مواد غیر فرار به فروش می رسد. برای اطلاعات بیشتر به مشخصات محصول فروش ما که برای دانلود آنلاین موجود است مراجعه کنید.

مسائل ایمنی پراکسید هیدروژن

به طور معمول، تنها محلول های رقیق شده (تا 6٪) بدون نسخه در دسترس هستند. هر محصولی با غلظت بالاتر باید همراه با برگه MSDS آن فروخته شود (می توانید یک نسخه از وب سایت ما دانلود کنید). در غلظت های بالا، این ترکیب به یک عامل اکسید کننده تهاجمی تبدیل می شود که قادر به خوردگی بسیاری از مواد مختلف از جمله پوست است. علاوه بر این، واکنش با یک عامل کاهنده قوی می تواند کاملاً خشن باشد.

به دلایل ایمنی، ظروف پراکسید هیدروژن باید در مکانی با تهویه مناسب و خشک و دور از ترکیبات قابل اشتعال یا احتراق نگهداری شوند. ظرف باید پلاستیکی یا شیشه ای باشد و از فلز اجتناب شود. علاوه بر این، چون در معرض نور شدید به راحتی تجزیه می شود، باید در ظرف تیره و مات نگهداری شود. هنگام کار با این ماده شیمیایی، کارکنان باید لباس محافظ بپوشند، زیرا حتی محلول های رقیق شده نیز می توانند برای چشم و پوست تحریک شوند. مصرف هیدروژن به ویژه خطرناک است، زیرا مقادیر زیادی گاز آزاد می کند که منجر به خونریزی داخلی می شود و می تواند کشنده باشد. استنشاق منجر به سرفه و مشکل در تنفس می شود که ممکن است منجر به ادم ریوی و برونشیت شود.

طیف گسترده ای از محصولات

ما علاوه بر پراکسید هیدروژن 35 درصد، طیف وسیعی از محصولات از آب با خلوص بالا گرفته تا مواد شیمیایی و ترکیبات دارویی سفارشی داریم. لطفاً چند دقیقه وقت بگذارید و وب سایت ما را مرور کنید و در صورت نیاز به کمک، یکی از کارکنان خوشحال خواهد شد که با سؤالات شما به شما کمک کند. تمامی محصولات ما با 100% ضمانت کیفیت عرضه می شوند و معمولا در عرض 24 ساعت ارسال می شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *