خرید اینترنتی پروپان دیول ال آر جی | تامین کنندگان مواد شیمیایی ایران

شرح

به دنبال پروپاندیول برای استفاده آزمایشگاهی هستید؟

  • ما پروپاندیول را در ظروف 25 لیتری و همچنین درام های 200 لیتری و 1000 لیتر IBC عرضه می کنیم.
  • برای سفارشات عمده تخفیف در نظر گرفته شده است
  • ما همچنین پروپاندیول را برای استفاده عمومی عرضه می کنیم

خواص شیمیایی و فیزیکی پروپاندیول

با فرمول C3اچ8O2پروپاندیول که با نام های پروپان-1،2-دیول یا پروپیلن گلیکول نیز شناخته می شود، چسبناکی بی رنگ با طعم شیرین کم رنگ است. از نظر شیمیایی، آن را به عنوان یک دیول طبقه بندی می کنند و می توان آن را با طیف گسترده ای از حلال ها مانند استون، کلروفرم و آب مخلوط کرد.

این ماده خورنده نیست و به دلیل سمیت کم آن یک ترکیب محبوب در بسیاری از مصارف صنعتی است. این در تضاد با اتیلن گلیکول نزدیک است که معمولاً در ضد یخ استفاده می شود که می تواند برای انسان و حیوانات سمی باشد.

این ماده شیمیایی حاوی کربن نامتقارن است، بنابراین می تواند به دو شکل مختلف (دو انانتیومر) وجود داشته باشد. نسخه های تجاری معمولاً مخلوطی از هر دو شکل هستند، اما ایزومرهای نوری خالص را می توان در حضور اکسید پروپیلن خالص به دست آورد. این نسخه ها بسیار گران هستند و فقط برای برنامه های کاربردی استفاده می شوند.

پروپاندیول چگونه ساخته می شود؟

پروپان دیول از پروپیلن اکسید سنتز می شود، اما واکنش را می توان به روش های مختلفی انجام داد:

  • واکنش در دمای 200-220 درجه سانتیگراد (غیر کاتالیزوری)
  • واکنش در دمای 150-180 درجه سانتیگراد (در حضور رزین تبادل یونی یا اسید سولفوریک به عنوان کاتالیزور)

محلول حاصل حاوی حدود 20 درصد پروپیلن گلیکول و مقادیر کمی دی پروپیلن گلیکول و سایر گلیکول ها است. مراحل تصفیه بیشتر برای رسیدن به محلول های 99.5 درصد ضروری است

از طرف دیگر، پروپاندیول را می توان از گلیسرول نیز تولید کرد که معمولاً یک محصول جانبی از تولید بیودیزل است. این فرآیند برای تولید پروپاندیول با درجه پایین تر فقط برای استفاده در فرآیندهای صنعتی استفاده می شود.

100% تضمین کیفیت

تمامی محصولات ما با 100% ضمانت کیفیت عرضه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت پس از خرید ارسال می شوند. ما طیف گسترده ای از محصولات، از پتروشیمی تا داروسازی، و همچنین راه حل های سفارشی را برای پوشش تمام نیازهای شما ارائه می دهیم. برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره فنی رایگان با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *