خرید اینترنتی پروپیلن گلیکول LRG

شرح

برای استفاده آزمایشگاهی به پروپیلن گلیکول نیاز دارید؟

  • ما پروپیلن گلیکول را در ظروف 2.5 لیتری و همچنین درام های 200 لیتری و 1000 لیتر IBC عرضه می کنیم.
  • برای سفارش عمده بیش از 4 کالا تخفیف در نظر گرفته شده است
  • این محصول با سطوح خلوص بیش از 995 درصد وزنی بر وزن و سطوح ناخالصی پایین، بیش از 70 ppm کلرید و 0.2 درصد آب به فروش می رسد.
  • ما همچنین گزینه های دیگری را برای تمام محصولات خود ارائه می دهیم، از جمله برچسب های سفارشی و اندازه های بسته خاص

پروپیلن گلیکول چقدر برای محیط زیست ایمن است؟

  • در آب: این ترکیب به دلیل نیاز به اکسیژن بیوشیمیایی بالا (BOD) شناخته شده است زیرا در آب تجزیه می شود. این بدان معنی است که مقادیر زیادی از اکسیژن محلول (DO) مصرف می شود زیرا پروپیلن گلیکول توسط باکتری ها تجزیه می شود. این استفاده زیاد از اکسیژن می تواند تأثیر زیادی بر زندگی آبزیان داشته باشد، زیرا موجودات آبی از اکسیژن محروم می شوند. اطمینان از وجود اکسیژن محلول کافی در آب برای تضمین بقای ماهی ها و دیگر گونه های آبزی ضروری است. هنگامی که غلظت اکسیژن شروع به کاهش می کند، هر یک از موجودات زنده به مکان های دیگر به دنبال اکسیژن مهاجرت می کنند یا در نهایت می میرند. هر گزینه ای که باشد، منطقه در درازمدت با کاهش قابل توجه موجودات آبی تحت تأثیر شدید قرار خواهد گرفت که این امر باعث کاهش مساحت زیستگاه های آبی ایمن خواهد شد. حتی در کوتاه مدت، پروپیلن گلیکول می تواند بر محیط زیست تأثیر بگذارد. به عنوان مثال، کاهش اکسیژن محلول می‌تواند جمعیت‌های تغذیه کننده پایین (اولین جمعیتی که تحت تأثیر اکسیژن کم قرار می‌گیرند) را از بین ببرد، که منجر به تغییر در مشخصات گونه‌های جامعه و تغییر تعامل گونه‌ها با غذا می‌شود.
  • در هوا: اگر در هوا آزاد شود، پروپیلن گلیکول فقط می تواند به صورت بخار وجود داشته باشد. این ترکیب با واکنش با رادیکال های هیدروکسیل تجزیه می شود و به سرعت ناپدید می شود (نیمه عمر تخمینی حدود 32 ساعت). پروپیلن گلیکول در برابر نور خورشید حساس نیست، بنابراین هیچ محصول جانبی خطرناکی تولید نمی کند.
  • در خاک: در خاک، پروپیلن گلیکول تحرک بسیار بالایی دارد، اما انتظار نمی رود که تبخیر در هوا قابل توجه باشد. در عوض، تجزیه زیستی محتمل ترین سرنوشت در خاک است

100% تضمین کیفیت

تمامی محصولات ما با 100% ضمانت کیفیت عرضه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت پس از خرید ارسال می شوند. ما همچنین طیف گسترده ای از محصولات، از پتروشیمی تا داروسازی و همچنین راه حل های سفارشی را برای پوشش تمام نیازهای شما ارائه می دهیم. برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره فنی رایگان با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *