خرید اینترنتی پلی اتیلن گلیکول 400 تک (PEG 400).

آیا نیاز به استفاده از پلی اتیلن گلیکول PEG 400 دارید؟

  • ما PEG 400 را در ظروف 1 لیتری، 5 لیتری و 25 لیتری عرضه می کنیم، با تخفیف برای سفارشات عمده.
  • ما همچنین PEG 300 و PEG 4000 را ارائه می دهیم
  • علاوه بر این، همه محصولات ما دارای چندین گزینه مانند برچسب گذاری سفارشی یا اندازه بسته بندی خاص هستند

PEG 400 به چه معناست؟

ترکیبات پلی اتیلن گلیکول را می توان در انواع وزن های مولکولی یافت که به شدت بر خواص فیزیکی (مانند ویسکوزیته) و کاربرد آنها تأثیر می گذارد. جالب توجه است که خواص شیمیایی برای همه محصولات بسیار مشابه است.

از آنجایی که وزن مولکولی این پلیمرها بسیار متفاوت است، مهم است که نشان دهیم وزن مولکولی برای هر محصول خاص چقدر است. در این حالت PEG 400 به این معنی است که این ترکیب دارای وزن متوسط ​​400 دالتون است. این تقریباً نشان دهنده پلیمرهایی با حدود 9 تکرار اتر برای تشکیل یک مولکول پلی اتیلن گلیکول است. محصولات با ارزش عددی مانند PEG 4000 که ما نیز عرضه می کنیم، زنجیره های بسیار طولانی تری دارند.

توجه به این نکته مهم است که در اکثر محصولات این فقط یک وزن متوسط ​​است، زیرا محصولات شامل مولکول هایی با طیف وسیعی از وزن های مولکولی هستند. اینها به عنوان polydisperse شناخته می شوند. همچنین امکان خالص‌سازی به یک مولکولی وجود دارد، اما این فرآیند بسیار پرهزینه است و فقط برای کاربردهای بسیار تخصصی استفاده می‌شود.

این توزیع اندازه می تواند برای برخی از کاربردها مهم باشد و به همین دلیل می توان با طیف سنجی جرمی تخمین زد. این شامل محاسبه میانگین وزن مولکولی آن (Mw) و میانگین تعداد تکرارها (Mn) است. نسبت بین این دو مقدار – Mw/Mn – را شاخص چند پراکندگی می‌گویند و نشان می‌دهد که وزن مولکولی برای یک محصول خاص چقدر متغیر است.

خواص شیمیایی PEG ها

به طور معمول، PEG ها بسته به وزن مولکولی مایع یا جامد با نقطه ذوب پایین هستند.

بیشتر PEG ها همچنین در آب، دی کلرومتان، بنزن، استونیتریل و همچنین متانول و اتانول محلول هستند. با این حال، این ترکیبات در هگزان و دی اتیل اتر نامحلول هستند. اکثر نسخه های پلی دیسپرس ممکن است حاوی مقادیر بسیار کمی ناخالصی از جمله 1،4-دیوکسان و اکسید اتیلن باشند که برخی از آنها در صورت تماس با پوست ممکن است خطرناک باشند.

برای چه چیزی می توان از PEG استفاده کرد؟

برنامه های کاربردی بی پایان هستند:

  • سورفکتانت ها
  • صنایع غذایی
  • لوازم آرایشی و بهداشتی شخصی
  • داروها، مانند ملین ها، مواد جانبی قرص و پایه های شیاف
  • عوامل پراکنده
  • حلال ها

خدمات دوستانه

ما به خدمات دوستانه خود بسیار افتخار می کنیم. اگر به کمک نیاز دارید، یکی از کارکنان خوشحال خواهد شد که قبل، در حین و بعد از سفارش شما کمک کند تا اطمینان حاصل شود که محصول ما انتظارات شما را برآورده می کند. ما طیف گسترده ای از محصولات، از کیت های تست تخصصی گرفته تا مواد شیمیایی دارویی را ارائه می دهیم. وب سایت ما را بررسی کنید یا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *