خرید اینترنتی پلی اتیلن گلیکول 4000 تک (PEG 4000).

شرح

چرا باید پلی اتیلن گلیکول 4000 را از phosphoric-acid.ir خریداری کنید؟

  • ما PEG 4000 را در کیسه های 25 کیلوگرمی با تخفیف برای سفارشات عمده عرضه می کنیم.
  • MSDS کامل نیز برای دانلود از وب سایت ما موجود است
  • ما بسیاری از گزینه های دیگر را با محصولات خود ارائه می دهیم، از جمله برچسب های سفارشی و اندازه های بسته بندی خاص

پلی اتیلن گلیکول چگونه ساخته می شود؟

پلی اتیلن گلیکول از برهمکنش بین اتیلن اکسید و الیگومرهای اتیلن گلیکول، اتیلن گلیکول یا آب سنتز می شود. بیشتر تولیدکنندگان ترجیح می دهند از اتیلن گلیکول یا الیگومرهای آن به جای آب برای بدست آوردن پلیمرهایی با توزیع وزن مولکولی باریک استفاده کنند، در حالی که آب طیف وسیعی از اندازه های پلیمری را تولید می کند و در نتیجه محصول با کیفیت پایین تری تولید می کند. در یک محدوده معین، بسته به نسبت واکنش دهنده های مورد استفاده، می توان طول زنجیره پلیمری خاصی را بدست آورد:

n(CH2CH2O) HOCH2CH2OH → HO(CH2CH2O)n 1اچ

این واکنش ها باید توسط کاتالیزورهای اسیدی یا قلیایی، بسته به معرف های مورد استفاده، کاتالیز شوند. همچنین، بسته به نوع کاتالیزور مورد استفاده، واکنش های پلیمریزاسیون یا کاتیونی یا آنیونی است. دوباره برای اطمینان از توزیع محدود اندازه های پلیمری، سازندگان مکانیزم آنیونی را انتخاب می کنند. در این مورد، کاتالیزورهای مورد استفاده عبارتند از: هیدروکسید سدیم (NaOH)، کربنات سدیم (Na).2CO3) و هیدروکسید پتاسیم (KOH).

واکنش انفجاری!

این واکنش پلیمریزاسیون بسیار گرمازا است و به همین دلیل باید اقدامات احتیاطی ایمنی رعایت شود. یکی از خطرات اصلی، دمای بیش از حد بالا یا آلوده کردن اکسید اتیلن با کاتالیزورها (از جمله قلیاها یا اکسیدهای فلزی) است. این واکنش پلیمریزاسیون را در جهت اشتباه هدایت می کند و در صورت عدم شناسایی، پس از چند ساعت به حالت کاملاً انفجاری ختم می شود.

تحویل سریع

تمام محصولات ما با ضمانت 100٪ کیفیت ارائه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت ارسال می شوند. ما طیف گسترده ای از محصولات را ارائه می دهیم که در انواع مختلف صنایع، از داروسازی و خودرو گرفته تا نیروگاه ها و مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند. برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره فنی رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *