خرید اینترنتی ید 0.05M | تامین کنندگان مواد شیمیایی ایران

شرح

چرا خرید اینترنتی ید 0.05M از phosphoric-acid.ir Chemicals؟

phosphoric-acid.ir ید 0.05M را به صورت آنلاین در ظروف 2.5 لیتری با تخفیف برای سفارشات عمده عرضه می کند. ما همچنین گزینه های دیگری را با تمام محصولات خود ارائه می دهیم، از برچسب زدن سفارشی گرفته تا اندازه های بسته بندی خاص. برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره فنی رایگان با ما تماس بگیرید.

نحوه دریافت ید

تجمعات طبیعی قابل توجهی از این عنصر بسیار نادر است و تنها سه مکان برای استخراج از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند: Caliche در شیلی و برخی از میادین گاز و نفت در آمریکا و ژاپن. از این میان، کالیشه شیلی قطعا بزرگترین تولید کننده است.

در ترکیب با معروف ترین محصول آن – نیترات سدیم – عملیات استخراج آنها همچنین یدات سدیم و یدید سدیم را پیدا می کند.

به عنوان جایگزین، میدان گازی حوضه Anadarko آمریکایی و میدان گازی Minami Kanto ژاپنی می‌توانند منبعی از ید باشند که به طور طبیعی در آب نمک وجود دارد. این محلول که در دمای بیش از 60 درجه سانتیگراد جمع آوری شده است، ابتدا با اسید سولفوریک خالص و اسیدی می شود و سپس در حضور کلر به ید اکسید می شود.

مرحله نهایی شامل تغلیظ این محلول نسبتاً رقیق ید با دمیدن هوای داغ در محلول برای تبخیر ید است که در محیط اسیدی شده یک برج جذب به دام افتاده است. یدید هیدروژن حاصل (HI) در نهایت با کلر واکنش می دهد و ید تولید می کند که می تواند فیلتر و خالص شود.

2 HI Cl2 → من2 2 HCl
من2 2 H2ای SO2 → 2 HI H2بنابراین4
2 HI Cl2 → من2 2 HCl

این محلول ها همچنان حاوی مقدار مشخصی ناخالصی هستند که با تصعید می توان آنها را از بین برد. ید خالص تری را می توان با واکنش با یدید پتاسیم و سولفات مس (II) برای تولید یدید مس (II) بدست آورد که به طور خود به خود تجزیه می شود و ید خالص و یدید مس (I) تولید می کند.

مس2 2 I– → CuI2
2 CuI2 → 2 CuI I2

تضمین کیفیت

تمامی محصولات ما با 100% ضمانت کیفیت عرضه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت پس از خرید ارسال می شوند. علاوه بر ید 0.05M، می توانیم ید 0.005M و نشانگر ید را نیز عرضه کنیم. علاوه بر این، با طیف گسترده‌ای از مواد شیمیایی موجود، از کیت‌های تست گرفته تا راه‌حل‌های سفارشی، مطمئناً آنچه را که به دنبال آن هستید، پیدا خواهید کرد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *