خرید سولفات سریم | سولفات سریم (IV).

شرح

چرا سولفات سریم را از phosphoric-acid.ir ایران بخریم؟

هنگامی که سولفات سریم (سولفات سریم) را به صورت آنلاین از ما خریداری می کنید، می توانید از طیف وسیعی از بسته بندی ها، تخفیف در سفارشات عمده و تحویل در سراسر کشور در روز بعد استفاده کنید.

همچنین می توانید با اطمینان خاطر خرید کنید و بدانید که تمامی محصولات ما دارای 100% ضمانت کیفیت هستند. میخواهی بیشتر بدانی؟ امروز با تیم خدمات مشتری دوستانه ما تماس بگیرید و آنها با خوشحالی به شما در مورد هرگونه سؤال فنی که ممکن است داشته باشید کمک خواهند کرد.

phosphoric-acid.ir UK با بیش از 4 دهه تجربه یکی از تامین کنندگان پیشرو مواد شیمیایی در ایران است. ما به دلیل تعهد خود به محصولات با کیفیت بالا و خدمات پیشرو در صنعت به مشتریان در سطح بین المللی شناخته شده ایم.

خواص سولفات سریم (IV).

سولفات سریم (IV) یک ترکیب معدنی با فرمول Ce(SO4)2 است. به صورت کریستال های زرد روشن ظاهر می شود و به طور طبیعی در چندین شکل هیدراته وجود دارد.

این ترکیب که به عنوان سولفات سریک نیز شناخته می شود، ارتباط نزدیکی با سولفات آمونیوم سریم (IV) دارد که به صورت پودر نارنجی رنگ مشابهی ظاهر می شود. مانند سولفات آمونیوم سریم (IV)، Ce(SO4)2 یک اکسید کننده قوی است و در یک محلول اسیدی مانند اسید سولفوریک به آرامی محلول است.

همچنین در مقادیر کمی آب تا حدی محلول است، اما در حجم زیاد هیدرولیز می شود. اگر در محلول باقی بماند، به آرامی به اکسید سریم (CeO2) تجزیه می شود.

واکنش ها

سولفات سریم (IV) در انواع مختلفی از واکنش ها، به ویژه به عنوان یک اکسید کننده قوی، نقش دارد. این خاصیت به ویژه در شرایط اسیدی مشهود است.

به عنوان مثال، در حضور اسید کلریدریک، کلر عنصری تولید می کند و به یک ترکیب سروس (CE3) تبدیل می شود. در این حالت محلول بی رنگ می شود. به همین دلیل، سولفات سریم معمولاً در شیمی تجزیه برای تیتراسیون ردوکس استفاده می شود.

سمیت محیطی

این ترکیب می تواند به طور بالقوه برای آبزیان خطرناک باشد زیرا ممکن است به طور چشمگیری PH آب را تغییر دهد.

نباید اجازه ورود به منابع آب طبیعی، خاک یا آب آشامیدنی را داد. سولفات سریم باید طبق قوانین مناسب دفع شود.

phosphoric-acid.ir دارای اعتبار استاندارد محیط زیست ISO 14001 است و به تعهد مداوم ما نسبت به محیط زیست افتخار می کند.

با ما حساب باز کنید

اگر مایل به افتتاح حساب اعتباری با ما هستید، برای اطلاعات بیشتر به سادگی با یکی از اعضای تیم خدمات مشتریان ما تماس بگیرید.

ما همچنین برای پاسخ به تمام سوالات شما در مورد محصولات خود مشاوره فنی رایگان ارائه می دهیم. ما طیف گسترده ای از مواد شیمیایی را در کاتالوگ خود و همچنین راه حل های سفارشی متناسب با نیاز شما ارائه می دهیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *