خرید عرقیات متیله صنعتی (الکل دناتوره) 95% v/v 66 OP LRG

شرح

به دنبال 95% عرقیات متیله صنعتی هستید؟

قبل از اینکه بتوانید این محصول را از ما خریداری کنید، باید علاقه خود را در اداره درآمد و گمرک HM ثبت کنید. می توانید از فرم آنلاین آنجا استفاده کنید. طولی نمی کشد و کارکنان بسیار مفید هستند. برای اطلاع شما، این محصول معمولاً با نام های Industrial Denatured Alcohol یا به اختصار IDA نامیده می شود.

  • ما مشروبات الکلی متیله صنعتی را در ظروف 2.5 لیتری با تخفیف عمده عرضه می کنیم
  • این محصول با سطح خلوص 94.7 تا 95.1 درصد v/v فروخته می شود (اطلاعات بیشتر در مشخصات محصول فروش موجود است که می توانید از وب سایت ما دانلود کنید)
  • ما همچنین بسیاری از گزینه های دیگر را با تمام محصولات خود ارائه می دهیم، از ترکیب سفارشی گرفته تا برچسب گذاری سفارشی
  • برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

درباره ارواح متیله

گاهی اوقات به عنوان الکل دناتوره نامیده می شود، این محصول در اصل مخلوطی از اتانول و متانول است. متانول در غلظت کمی وجود دارد، اما به اندازه ای است که آن را غیرقابل نوشیدن و سمی می کند.

به دلیل غلظت بالای آن، این محصول بسیار تنظیم شده است تا از مصرف آن به عنوان یک نوشیدنی الکلی اجتناب شود. بر این اساس همه نوشیدنی های الکلی مشمول مالیات می شوند، اما این مالیات برای محلول های دناتوره اعمال نمی شود.

چرا از متانول به عنوان یک عامل دناتوره کننده استفاده کنیم؟

عنصر اصلی در این محصول اتانول است، اما برای جلوگیری از مصرف تفریحی آن باید افزودنی پیدا کرد:

با ما حساب باز کنید

برای مشتریان عادی، ما امکان افتتاح حساب با ما را ارائه می دهیم تا سفارشات شما آسانتر و سریعتر شود. اگر می خواهید این کار را انجام دهید، به سادگی

  • متانول به دلیل داشتن نقطه جوش نزدیک به اتانول استفاده می شود و حذف آن با تقطیر بسیار دشوار است.
  • علاوه بر این، در صورت بلع، متانول به ترکیبات سمی تبدیل می شود که به راحتی توسط بدن دفع نمی شود. در نتیجه الکل دناتوره شده بسیار خطرناک است و نباید برای مصرف انسان استفاده شود.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *