خرید عمده دی اتیلن گلیکول

بازار دی اتیلن گلیکول و خرید عمده دی اتیلن گلیکول

بازار دی اتیلن گلیکول (DEG) بر اساس کاربرد (پلاستیک کننده، حلال (جوهرهای چاپ، رنگدانه های رنگی و تشکیل رنگ)، رزین پلی استر، مواد شیمیایی متوسط ​​(رزین غیراشباع، پلی اورتان های ترموپلاستیک، پلیول های پلی استر، PEG، TriEG، TetraEG، و Emulphosi) ، کاهش دهنده نقطه انجماد (خنک کننده ضد یخ و مایعات انتقال حرارت)، روان کننده (سنگ زنی سیمان شیشه ای، پولیش ها، و عوامل رهاسازی قالب)، خشک کن، مایعات ترمز، لوازم آرایشی و بهداشتی و مراقبت های شخصی و غیره، و صنعت مصرف نهایی (صنعت پلاستیک، رنگ‌ها و پوشش‌ها، خودرو، کشاورزی، نفت و گاز، سیمان، منسوجات، لوازم آرایشی و بهداشتی و مراقبت‌های شخصی و غیره): تحلیل فرصت‌های جهانی و پیش‌بینی صنعت، 2021-2030
MC: تجدیدپذیر، مواد شیمیایی تخصصی و خوب

جزئیات قیمت گذاری و خرید عمده دی اتیلن گلیکول

چشم انداز بازار دی اتیلن گلیکول – 2021-2030
ارزش بازار جهانی دی اتیلن گلیکول در سال 2020 به 2.4 میلیارد دلار رسید و پیش بینی می شود که تا سال 2030 به 3.8 میلیارد دلار برسد و از سال 2021 تا 2030 با CAGR 4.8 درصد رشد کند.

شیوع بیماری همه گیر COVID-19 در سراسر جهان تولید صنایع پلاستیک، خودرو، رنگ و پوشش و صنعت سیمان را متوقف کرده است که به دلیل آن تقاضا برای دی اتیلن گلیکول (DEG) در سراسر جهان کاهش یافته است.
دی اتیلن گلیکول (همچنین با نام های DEG، 2،2-اکسی دی اتانول و گلیکول اتر اتر دی گلیکول نیز شناخته می شود) مایعی شفاف، بی رنگ و بی بو با فرمول C4H10O3 است. هم در آب و هم در بسیاری از ترکیبات آلی محلول است. این ماده دارای خواص رطوبت سنجی است که آن را به یک ماده شیمیایی صنعتی مفید تبدیل می کند. این ماده به طور گسترده در صنعت پلاستیک به عنوان ماده اولیه برای تولید نرم کننده های کاغذ، چوب پنبه و اسفنج های مصنوعی استفاده می شود. علاوه بر این، در صنعت تنباکو نیز به دلیل خواص رطوبت سنجی آن استفاده می شود و به عنوان مرطوب کننده در تولید تنباکو استفاده می شود. علاوه بر این، از آن به عنوان آبگیری در صنعت گاز طبیعی استفاده می شود که در آن آب از خطوط لوله گاز خارج می شود. بنابراین خرید عمده دی اتیلن گلیکول صورت می پذیرد.

دی اتیلن-گلیکول-بازار

اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش دریافت کنید:

بازار جهانی دی اتیلن گلیکول عمدتاً ناشی از افزایش تقاضا در صنایع پلاستیک، سیمان، خودرو، رنگ و پوشش‌ها، و صنایع نفت و گاز است. صنعتی شدن سریع و شهرنشینی در اقتصادهای در حال توسعه، مانند چین و هند، منجر به افزایش تقاضا برای خانه های جدید برای اسکان جمعیت رو به رشد در مناطق شهری و روستایی شد. در نتیجه، صنعت ساختمان و ساخت و ساز در سال های اخیر رشد قابل توجهی داشته است که منجر به افزایش تقاضا و تولید سیمان در سراسر این کشورها شده است. خرید عمده دی اتیلن گلیکول با روش های مختلفی انجام می شود. DEG به طور گسترده در صنعت سیمان به عنوان کمک آسیاب برای دستیابی به ظرافت سیمان بالاتر و عملکرد صاف آسیاب، افزایش توان و همچنین کاهش مصرف انرژی استفاده می شود. با توجه به افزایش تقاضا و تولید سیمان، انتظار می‌رود تقاضا برای DEG از سوی تولیدکنندگان سیمان در دوره پیش‌بینی افزایش یابد. علاوه بر این، جدا از رشد صنعت ساخت و ساز، صنایع خودروسازی و مبلمان در کشورهای در حال توسعه مانند برزیل، چین و هند منجر به افزایش تقاضا برای رنگ و پوشش شده است. DEG به عنوان یک اصلاح کننده در ساخت رزین های آلکیدی مورد استفاده در فرمولاسیون رنگ استفاده می شود. افزایش درآمد قابل تصرف افراد در سراسر این کشورها منجر به تقاضای بالایی برای خودرو و مبلمان شد. در نتیجه، تقاضا برای رنگ و پوشش از خودروها و تولیدکنندگان منجر به افزایش تولید رنگ و پوشش شد که در نهایت تقاضا برای DEG را در آینده تشدید خواهد کرد.

با این حال، ماهیت سمی دی اتیلن گلیکول و تعطیلی فعالیت های صنعتی به دلیل شرایط نامطلوب ناشی از شیوع COVID-19 انتظار می رود رشد بازار دی اتیلن گلیکول را در دوره پیش بینی با مشکل مواجه کند. علاوه بر این، انتظار می رود افزایش ثبت اختراع در مورد ساخت دی اتیلن گلیکول، مشتقات آن و استفاده از آنها فرصت های رشدی را برای فعالان بازار DEG در طول دوره پیش بینی فراهم کند. خرید عمده دی اتیلن گلیکول را از ما بخواهید.

اندازه بازار جهانی دی اتیلن گلیکول بر اساس کاربرد، صنعت مصرف نهایی و منطقه تقسیم بندی می شود. با استفاده از این نرم افزار، آن را به نرم کننده، حلال (جوهرهای چاپ، رنگدانه های رنگ و تشکیل رنگ)، رزین پلی استر، مواد واسطه شیمیایی (رزین غیر اشباع، پلی اورتان های ترموپلاستیک، پلی استرهای پلی استر، PEG، TriEG، TetraEG، امولسیفایرها و مورفولین) تقسیم می کنند. کاهش دهنده نقطه انجماد (مایع خنک کننده ضد یخ و مایعات انتقال حرارت)، روان کننده (سنگ زنی سیمان شیشه ای، جلا دهنده ها و عوامل رها کننده قالب)، خشک کن، مایعات ترمز، لوازم آرایشی و بهداشتی و مراقبت شخصی و غیره. بر اساس صنعت مصرف نهایی، به صنایع پلاستیک، رنگ و پوشش، خودروسازی، کشاورزی، نفت و گاز، سیمان، منسوجات، لوازم آرایشی و بهداشتی و مراقبت شخصی تقسیم می شود. قبل از خرید عمده دی اتیلن گلیکول با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

دیگران. از نظر منطقه ای، در سراسر آمریکای شمالی، اروپا، آسیا-اقیانوسیه و LAMEA مورد مطالعه قرار گرفته است.

بازیگران اصلی فعال در بازار جهانی دی اتیلن گلیکول عبارتند از صنایع Reliance، GC Glycol Company، BASF SE، Royal Dutch Shell PLC، Huntsman International LLC، SABIC، India Glycol Limited، Lyondell Basell Industries، Indian Oil Corporation و Mitsubishi Chemical Corporation. سایر بازیگران فعال در این بازار عبارتند از Acuro Organics Limited، Solventis، NAN YA Plastics، Sibur و Indorama LLC.

بازار جهانی دی اتیلن گلیکول، بر اساس منطقه و خرید عمده دی اتیلن گلیکول در جهان
آسیا و اقیانوسیه به دلیل افزایش هزینه های دولت برای توسعه زیرساخت ها و صنعتی شدن سریع در کشورهایی مانند چین و هند، سهم عمده بازار را در سال 2020 به خود اختصاص داد. این منجر به افزایش تقاضا برای دی اتیلن گلیکول در منطقه شد. بازار دی اتیلن گلیکول آسیا و اقیانوسیه به دلیل افزایش نیاز به محصولاتی مانند رزین های پلی استر و پلی یورتان ها در صنایع مختلف مصرف کننده نهایی، از جمله ساخت و ساز و ساختمان، کالاهای مصرفی، و خودروسازی است زیرا دی اتیلن گلیکول به عنوان یک واسطه شیمیایی برای آنها عمل می کند. تولید علاوه بر این، رونق صنعت ساخت و ساز در سراسر منطقه، با توجه به پروژه های مسکن آغاز شده توسط دولت، مانند “مسکن برای همه” برای افراد فقیر ساکن و مناطق شهری و روستایی و “پروژه شهر هوشمند” برای ارائه خانه های هوشمند با امکانات مدرن، انتظار می رود تقاضای بالایی برای سیمان ایجاد کند، که پیش بینی می شود تقاضا برای دی اتیلن گلیکول از تولیدکنندگان سیمان را افزایش دهد و رشد بازار دی اتیلن گلیکول در آسیا و اقیانوسیه را افزایش دهد. بنابراین خرید عمده دی اتیلن گلیکول روبه افزایش است.

بازار دی اتیلن گلیکول (DEG).
بر اساس منطقه
2030 آسیا-اقیانوسیه
آمریکای شمالی
اروپا
لامئا
آسیا و اقیانوسیه CAGR 5.2٪ را در طول سال های 2021-2030 نشان خواهد داد.

بازار جهانی دی اتیلن گلیکول، بر اساس کاربرد و خرید عمده دی اتیلن گلیکول
بخش نرم کننده سهم عمده ای را در بازار دی اتیلن گلیکول در سال 2020 به خود اختصاص داد. DEG به طور گسترده در صنعت پلاستیک به عنوان ماده خام در تولید نرم کننده برای کاغذ، چوب پنبه، اسفنج های مصنوعی و PVC قابل انعطاف استفاده می شود. پی وی سی انعطاف پذیر عمدتاً در لوله، کفپوش، پوشش دیوار، دستمال، فیلم چسب، آستر استخر، سیم های اکسترود شده، خودرو، منسوجات با پوشش چرم مصنوعی و دستگاه های پزشکی کاربرد دارد. افزایش تقاضا برای مواد PVC سبک وزن در صنایع مختلف مصرف نهایی و افزایش طول عمر در مقایسه با PVC معمولی باعث افزایش تقاضا برای PVC انعطاف پذیر شده است. جهت خرید عمده دی اتیلن گلیکول به تولید کنندگان معتبر مراجعه می شود. علاوه بر این، جمعیت رو به رشد و استاندارد زندگی رو به افزایش نیز باعث افزایش تقاضا برای مواد PVC انعطاف پذیر در کاربردهای مختلف ساخت و ساز و خودرو می شود. بنابراین، افزایش مصرف PVC منعطف باعث افزایش تقاضا برای نرم کننده ها شده است که در نهایت باعث افزایش تقاضا برای DEG از صنعت پلاستیک در دوره پیش بینی می شود.

بازار دی اتیلن گلیکول (DEG).
توسط برنامه
نرم کننده به عنوان سودآورترین بخش پیش بینی می شود.

بازار جهانی دی اتیلن گلیکول، بر اساس صنعت مصرف نهایی
صنعت پلاستیک به دلیل افزایش استفاده از دی اتیلن گلیکول به عنوان ماده خام برای تولید نرم کننده برای کاغذ، چوب پنبه و اسفنج های مصنوعی، سهم عمده بازار دی اتیلن گلیکول را در سال 2020 به خود اختصاص داد. علاوه بر این، دی اتیلن گلیکول به طور گسترده در صنعت پلاستیک برای تولید مواد پلاستیکی مانند پلی اورتان استفاده می شود. انتظار می رود افزایش تقاضا برای پلی یورتان برای عایق سازی در صنایع ساختمانی و ساختمانی و تبرید و پوشش و درزگیر در صنعت خودروسازی باعث افزایش تقاضا برای دی اتیلن گلیکول در صنعت پلاستیک در آینده شود. خرید عمده دی اتیلن گلیکول نیز به دلیل کاربرد های مهم آن افزایش یافته است.

بازار دی اتیلن گلیکول (DEG).
توسط صنعت استفاده نهایی
صنعت پلاستیک به عنوان پردرآمدترین بخش پیش بینی می شود.

تجزیه و تحلیل COVID-19:
به گفته صندوق بین‌المللی پول (IMF)، به دلیل شیوع ویروس جدید کرونا (COVID-19)، انتظار می‌رفت که اقتصاد جهانی در سال 2020 به میزان 3.0 درصد کوچک شود. بسیاری از کشورها تحت قرنطینه شدید قرار دارند که چندین بخش را مجبور به تعطیلی کرده است. عملیات خود را کاهش دهد. این امر فعالیت های تولیدی را متوقف کرده و تقاضا و تولید دی اتیلن گلیکول را کاهش داده است.

به گفته سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (UNIDO)، بخش شرکت‌های خرد، کوچک و متوسط ​​(MSME) در کشورهای در حال توسعه، مانند هند، بدترین آسیب را به دلیل شیوع کووید-19 و قرنطینه اعمال شده پس از آن دیده است. انتظار می رود این امر باعث کاهش تقاضا برای دی اتیلن گلیکول در صنایع مختلف مانند رنگ و پوشش و صنایع پلاستیک شود. علاوه بر این، در نیمه دوم سال 2020، برخی از کشورها شروع به برداشتن محدودیت‌ها و شروع تدریجی فعالیت‌های تجاری در بخش‌های مختلف کردند. حتی با برداشته شدن تدریجی قرنطینه، انتظار می رود بازگشت به شرایط کاری عادی برای بخش تولید چالش برانگیز باشد. انتظار می رود که متعاقباً بر رشد بازار دی اتیلن گلیکول در سال های آینده تأثیر بگذارد.

طبق گزارش یونیدو،

30.0٪ تا 70.0٪ از نیروی کار قبل از COVID-19 در صنایع مختلف تولیدی مانند سیمان، پلاستیک و رنگ و پوشش به دلیل عدم اطمینان و از دست دادن درآمد در طول قرنطینه به شهر خود بازگشته اند. انتظار می رود این در دسترس نبودن یا کمتر بودن نیروی کار به طور مستقیم بر فعالیت های تولیدی این صنایع تأثیر بگذارد و در نتیجه منجر به کاهش تقاضا برای مواد خام مانند DEG شود. انتظار می رود که این رشد بازار را در دوره پیش بینی کاهش دهد.

صنعت خودروسازی 15.0 درصد از سهم مصرف DEG در سطح جهان را به خود اختصاص داده است. صنعت خودرو در بحبوحه قرنطینه اعمال شده به دلیل شیوع کووید-19 و کاهش 20 درصدی تولید وسایل نقلیه (مسافری و تجاری) در سال 2020 به شدت تحت تاثیر قرار گرفته است. خودروسازان فعالیت های تولید خود را به دلیل اختلال در زنجیره تامین خودرو متوقف کرده اند. قطعات و کاهش تقاضا برای وسایل نقلیه مسافربری در سراسر جهان. انتظار می‌رود کاهش تولید خودروهای سواری و تجاری و کاهش تعداد خودروهای ثبت‌شده جدید، تقاضا و تولید مایع خنک‌کننده ضدیخ و مایعات انتقال حرارت (HTF) را کاهش دهد که در نهایت باعث کاهش تقاضا برای DEG از خنک‌کننده‌های ضدیخ و سازندگان HTF خواهد شد. در طول دوره پیش بینی

صنعت رنگ و پوشش 18 درصد از نظر مصرف DEG در سطح جهانی سهم دارد. واحدهای تولید رنگ و پوشش‌ها در کشورهای مختلف که به همه‌گیری کووید-19 نسبت داده می‌شود، در بحبوحه قرنطینه تحمیلی توسط بسیاری از دولت‌ها تعطیل شده‌اند. در نتیجه تقاضای DEG به عنوان ماده اولیه برای فرمولاسیون رنگ ها کاهش چشمگیری داشته است که در نهایت باعث کاهش رشد بازار در دوره پیش بینی شده خواهد شد.

سهم صنعت سیمان از نظر مصرف DEG در سطح جهان 8.0 درصد است. با توجه به شیوع بیماری همه گیر COVID-19، ساخت و ساز پروژه های مختلف مسکونی، تجاری و صنعتی در بحبوحه قرنطینه متوقف شده است. در نتیجه تقاضا برای سیمان کاهش یافته است که منجر به کاهش تولید آن شده است. علاوه بر این، در بحبوحه قرنطینه، کارخانه‌های مختلف سیمان و فعالیت‌های تولیدی تعطیل شدند که منجر به کاهش تقاضا برای آسیاب سیمان شد.

صنعت پلاستیک 25.0 درصد از نظر مصرف DEG در سطح جهان سهم دارد. DEG به طور گسترده در صنعت پلاستیک به عنوان ماده اولیه برای تولید نرم کننده برای کاغذ، چوب پنبه، اسفنج های مصنوعی و PVC قابل انعطاف استفاده می شود. صنعت پلاستیک در بحبوحه قرنطینه اعمال شده به دلیل شیوع COVID-19 به شدت تحت تأثیر قرار گرفته است و منجر به تعطیلی فعالیت های تولیدی شده است. در نتیجه، تقاضا برای DEG به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و انتظار می رود این روند تا ادامه قرنطینه تحمیلی در کشورهای مختلف جهان ادامه یابد. توصیه ما خرید عمده دی اتیلن گلیکول در

مزایای کلیدی برای ذینفعان

تجزیه و تحلیل بازار جهانی دی اتیلن گلیکول اطلاعات عمیق شرکت کنندگان عمده صنعت را پوشش می دهد.
تجزیه و تحلیل پنج نیروی پورتر به تجزیه و تحلیل پتانسیل خریداران و تامین کنندگان و سناریوی رقابتی صنعت برای ایجاد استراتژی کمک می کند.
کشورهای بزرگ بر اساس سهم درآمد فردی آنها در بازار منطقه نقشه برداری شده اند.
این گزارش تحلیل عمیقی از پیش‌بینی بازار جهانی دی اتیلن گلیکول برای دوره 2021-2030 ارائه می‌کند.
این گزارش روندهای فعلی بازار جهانی دی اتیلن گلیکول و سناریوی آینده بازار جهانی دی اتیلن گلیکول را از سال 2020 تا 2030 برای درک فرصت های غالب و جیب های سرمایه گذاری بالقوه تشریح می کند.
محرک‌های کلیدی، محدودیت‌ها و فرصت‌ها و تجزیه و تحلیل تأثیر دقیق آنها در مطالعه بازار جهانی دی اتیلن گلیکول توضیح داده شده است.
بخش های کلیدی بازار

توسط برنامه

پلاستیک کننده
حلال
جوهرهای چاپ
رنگدانه های رنگی
تشکیل رنگ
رزین پلی استر
مواد میانی شیمیایی
رزین غیر اشباع
پلی اورتان های ترموپلاستیک
پلی استر پلی ال
PEG، TriEG، TetraEG
امولسیفایرها
مورفولین
کاهش دهنده نقطه انجماد
خنک کننده ضد یخ
سیالات انتقال حرارت
روان کننده
سنگ زنی سیمان شیشه ای
جلا می دهد
عوامل رهاسازی قالب
خشک کن
مایعات ترمز
لوازم آرایشی و بهداشتی و مراقبت شخصی
دیگران
توسط صنعت استفاده نهایی

صنعت پلاستیک
رنگ و پوشش
خودرو
شیمی کشاورزی
نفت و گاز
صنعت سیمان
منسوجات
لوازم آرایشی و بهداشتی و مراقبت شخصی
دیگران
بر اساس منطقه

آمریکای شمالی
ایالات متحده
کانادا
مکزیک
اروپا
آلمان
فرانسه
ایتالیا
اسپانیا
انگلستان
بقیه اروپا
آسیا و اقیانوسیه
چین
ژاپن
کره جنوبی
هندوستان
استرالیا
بقیه آسیا و اقیانوسیه
LAMEA
برزیل
عربستان سعودی
آفریقای جنوبی
بقیه LAMEA
گزینه های خرید
فقط آنلاین 3,456 دلار
بسته داده / اکسل 3840 دلار
تک کاربر + Covid Impact 5,769 دلار
مجوز پنج کاربر 6450 دلار
مجوز کاربر سازمانی 9995 دلار
عضویت کتابخانه 699 دلار در ماه
شروع به خواندن فوراً، این گزارش و بیش از 13000+ هزار گزارش دیگر، در دسترس با Avenue Library، T&C*
منبع

https://www.alliedmarketresearch.com/diethylene-glycol-market-A11632

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *