خرید متیلن کلراید

متیلن کلراید
متیلن کلرید (CH2Cl2) که با نام دی کلرومتان نیز شناخته می شود، نمونه ای از دسته ای از مواد شیمیایی است که به عنوان هیدروکربن های کلردار شناخته می شوند. برای جداسازی رنگ و مبلمان، به عنوان حلال استخراج در تولید دارو، به عنوان حلال برای تمیز کردن فلزات و چربی زدایی، و به عنوان حلال در چسب اسپری و دمیدن فوم اورتان استفاده می شود.

متیلن کلراید یک مایع فرار و بی رنگ است که بویی شبیه کلروفرم دارد. نقطه جوش آن 104 درجه است. F و فشار بخار 350 میلی متر در 68 درجه. F (20 درجه سانتیگراد). خرید متیلن کلراید در سراسر دنیا صور می گیرد. خرید متیلن کلراید به دلیل کاربردهای مهم آن بسیار حائز اهمی است.

جایگزینی متیلن کلرید و خرید متیلن کلراید
متیلن کلراید که به نام دی کلرومتان نیز شناخته می شود، یک حلال شیمیایی مایع آلی است که معمولاً در دستگاه های رنگ بری و برای تمیز کردن فلزات، چربی زدایی و سایر کاربردها استفاده می شود. این حلال شیمیایی در حالی که در پاک کردن رنگ موثر است، بسیار خطرناک است و به عنوان سم عصبی و سرطان‌زای انسانی طبقه‌بندی می‌شود. برای خرید متیلن کلراید لازم است به شرکت تولیدکننده آن توجه کنید. خرید متیلن کلراید را از سایت های مورد اعتماد انجام دهید.

پاک کننده های رنگ متیلن کلراید خطرات جدی برای سلامتی دارند بنابراین خرید متیلن کلراید را باید به دقت انجام داد.
دی کلرومتان پس از استنشاق یا بلع به راحتی جذب سیستم می شود و از آنجایی که بخارات آن از هوا سنگین تر است، در صورت عدم تهویه مناسب می تواند باعث خفگی شود. خطرات بهداشتی اضافی مرتبط با استفاده از متیلن کلراید عبارتند از:

آسیب به سیستم عصبی مرکزی و آسیب مغزی پس از قرار گرفتن در معرض طولانی مدت
سرفه، خس خس سینه و تنگی نفس
سردرد، سردرگمی ذهنی، حالت تهوع و سرگیجه در غلظت های بالا
قرمزی، سوزش و سوختگی شیمیایی ناشی از تماس با پوست
سوزش شدید یا سوختگی شیمیایی ناشی از قرار گرفتن در معرض چشم

بنابراین خرید متیلن کلراید با توجه به نکات مهم ایمنی لازم است صورت بگیرد.

هنگام خرید متیلن کلراید از بشکه های مناسب استفاده شود.
از آنجایی که دی کلرومتان بسیار فرار است، در صورت ریزش باید اقدامات احتیاطی شدید از جمله پاکسازی منطقه از افراد برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض انجام شود. متیلن کلرید به دلیل اشتعال پذیری باید از منبع حرارت و اشتعال اعم از نور و فلز دور نگه داشته شود. خرید متیلن کلراید را از شرکت ما با کمک کارشناسان ما انجام دهید.

مشاهده تصویر منبع

پاک کننده های رنگ ساخته شده از این ماده شیمیایی ممکن است موثر باشند، اما خطرات شدید سلامتی مرتبط با استفاده از آنها، کارگران شما را در معرض خطر قرار می دهد. با این حال، جایگزین‌هایی برای پاک‌کننده رنگ وجود دارد که به همان اندازه مؤثر هستند و نتایج مورد نیاز را ارائه می‌دهند.

بهبود ایمنی محل کار با جایگزین های پاک کننده رنگ
پاک کننده های رنگ متیلن کلراید به قدری خطرناک هستند که یک بار ممنوعیت استفاده از آنها پیشنهاد شد و برخی از خرده فروشان از آنها خواسته بودند محصولات حاوی دی کلرومتان را از قفسه های خود حذف کنند. آستانه بو دارد که 10 برابر بیشتر از OSHA PEL است، به این معنی که بو به تنهایی یک ویژگی هشدار دهنده موثر برای حضور متیلن کلرید در هوا نیست. از آنجایی که استنشاق یک راه معمول قرار گرفتن در معرض است، این عامل از یک خطر جدی و بالقوه کشنده در محل کار جلوگیری می کند.

محصولاتی مانند AcraStrip جایگزین ایمن‌تری برای پاک‌کننده‌های رنگ متیلن کلراید ارائه می‌کنند و ثابت شده‌اند که در پاک کردن رنگ و رزین‌های پخته یا پخته نشده از برس‌ها، غلتک‌ها و اجزا مؤثر هستند. آنها همچنین نرخ تبخیر پایینی دارند، 7 تا 10 برابر بیشتر از سایر حلال ها دوام می آورند و قابل بازیافت هستند، که جایگزینی مقرون به صرفه برای پاک کننده های رنگ استاندارد است.

استفاده از حلال AcraStrip به عنوان جایگزینی برای پاک کننده رنگ به افزایش ایمنی محل کار کمک می کند و می تواند هزینه های بیمه مرتبط با استفاده و ذخیره سازی مواد شیمیایی را کاهش دهد. حلال های ما غیر قابل اشتعال هستند و حاوی هیچ مواد خطرناک برای محیط زیست نیستند و آنها را به انتخاب ایمن تری برای کاربردهای خانگی و صنعتی تبدیل می کند.

مزایای حلال و پاک کننده رنگ جایگزین AcraStrip عبارتند از:

به سرعت و به طور موثر تمیز، شستشو و نوار می شود
بدون بخارات مضر و آلاینده های هوا
HAP رایگان
غیر قابل اشتعال و غیر قابل احتراق
برای استفاده بدون دستکش یا ماسک ایمن است
قابل استفاده در دمای محیط تا 165 درجه فارنهایت
قابل تجزیه زیستی
برای جایگزین های موثر برای پاک کننده رنگ با ما تماس بگیرید
انتخاب AcraStrip به عنوان جایگزینی برای پاک کننده رنگ متیلن کلراید، انتخاب بهتری برای محل کار و محیط است. از آنجا که آنها غیر خطرناک هستند،

منبع

https://www.replaceacetone.com/methylene-chloride-replacement.html

منبع : https://bismoot.com/blog/%d9%85%d8%aa%db%8c%d9%84%d9%86-%da%a9%d9%84%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%af/

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *